Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem bejövök neki, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem bejövök neki, de akkor miért beszél más lányokról?

Figyelt kérdés

A sztori nagyon bonyolult és aki úgy érzi hogy segítene az írjon légyszi privátban :D Előre is köszi.

A lényeg az, hogy pár hónapja már nagyon jóban vagyunk, szinte minden délután megyünk együtt valahova és úgy érzem bejövök neki, de az a baj, hogy mindíg más lányokról mesél én pedig neki más fiúkról. Ez azért van mert mikor jóban lettünk én nem gondoltam volna hogy meg fog tetszeni és ugye az ilyen fajta beszélgetések már akkor is voltak. Valakinek ötlet?



2017. ápr. 11. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom ő hogy van vele de nekem már volt olyan hogy tetszett egy srác mégis más fiúkról beszéltem neki xdd nem tudom miért csináltam őszintén.

Amúgy szerintem érzed ha valakinek tetszel...Ha sokat vagytok együtt, esetleg folyton ír akkor tuti bejössz neki :) melyitsd a kapcsolatot aztán majd kisül valami :) hajrá :)

2017. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, úgy tűnik ez ösztönös minenkinél :D

Egy lány haverommal szoktam beszélni elég sűrűn és van hogy a lányokról dumálok neki akikkel épp aznap találkoztam.

Ilyenkor ő azonnal elkezd valamelyik fiú osztálytársáról beszélni, akivel majdnem van valami köztük. (Nem állok útjába, áldásom rájuk)

Szerintem ilyenkor csak ösztönösen féltékennyé próbáljuk tenni a másikat, hogy megtudjuk érez e valamit irántunk.

17/F

2017. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!