Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy bejövök neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy bejövök neki (akár egy picit is)?

Figyelt kérdés

Már egyszer kiírtam egy hasonló kérdést, de pár dolgot kifelejtettem belőle, úgyhogy itt újra írom. Szóval...


Az van, hogy nagyon-nagyon szerelmes vagyok egy fiúba. Tett par olyan dolgot, amit ESETLEG jelnek is lehet venni. Azért is, mert mas lánnyal nem csinalja ezt (a lánybarátait kiveve)


1. "Jel": néha odajön hozzam ok nélkül es elkezd hulyulni


2. "Jel": épp átnéztem az anyagot doga elott, O meg teljesen magától (magától alig beszél valakivel a baráti körén kívül) odajött hozzam es kérdezte, hogy készültem-e. Mondtam, hogy igen, majd visszatértem az atnezendo anyaghoz. De O nem hagyott beken: tovább kérdezgetett engem a jegyeimrol, meg mondta, hogy milyen jo tanuló vagyok... Konkrétan megdicsért engem. (Na, megdicserni végképp senkit sem szokott.)


3. "Jel": tesin szekrenyugras volt. En eleg alacsony vagyok a koromhoz képest, O meg túl magas a korához képest. Valahol mögöttem állt, úgyhogy gondoltam bedobom magam. Mondtam, hogy tok jo neki, mert ilyen magas es könnyen atugorja azt a szart, en meg jo ha felérem... O meg mondta ilyen tok kedvesen, hogy dehogyis, biztos jo leszek, meg hogy amúgy sem az szamit, hogy sikerül-e a gyakorlat, hanem az, hogy legalább megpróbálom. (Ilyen stílusban nem szokott beszelni egy "csak osztálytárs" kategóriás emberhez.)


4. "Jel": néha azt veszem észre, hogy direkt mellem all, vagy mögém (pl.: tesiora, vagy mikor a tanár feladatlapot oszt).


5. "Jel": odajött hozzam es mutatta a kezet nekem, láttam, hogy sebtapasz van rajta, a többi nem lényeges, csak az, hogy nem ertem, hogy miert jött oda es mutatta meg (nos, ilyeneket sem szokott csinálni mással).


Szerintetek lehetséges, hogy bejövök neki?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat es bocsi a regényért! :)



2017. ápr. 2. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen:)
2017. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet hogy bejössz neki de az is lehet hogy csak barátkozni akar.
2017. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki, de mindenesetre érdemes lenne kicsit közeledned hozzá hogy megtudd mit is akar
2017. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!