Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennek még lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek még lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja elmentem egy buliba.Nem vagyok az a bulizós fajta de nagyon jó volt.Meg is történt az els csókóm az egyik osztálytársammal akivel már régebben és flörtölgettünk és majdnem kavartunk már 1x.Kicsit részegen de végig csókolóztuk az egész estét és hihetetlen jó volt.Mikor haza értünk egész este beszélgettünk majd másnap is egész nap.MAjd elmentünk suliba és mindenki piszkált minket vele.Amikor ráírtam délután tőszavakban válaszolt,másnap szintén.Egymásra se néztünk csak hallgattuk a hülye poénokat.Ennek több mint egy hónapja.Néha össze nézünk,írt a szülinapomra de ennyi.Most viszont lesz mégegy buli.MOzduljak rá?Beszéljem meg vele? Mi van hogyha végig kerülni fog?Van még esély a folytatásra?

2017. ápr. 13. 09:29
 1/3 anonim válasza:
Hívd el, és ott hívd is félre, és beszéljétek meg!
2017. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet folytatása,csak beszélj vele,siess.Még valaki lenyúlja előled.
2017. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 együnk válasza:

Igen. Ennek kell lennie folytatásnak. Bár pontosan nem írtad le hány évesek vagytok ( nagyban befolyásolja ), de szerintem 14-15 körüliek. Ilyenkor érthető ez a félszegség. Hidd el. Jelentkezi fog még. Csak adj egy kis időt,hogy rendeződjenek benne a dolgok.

Üdv. Szép napot!

2017. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!