Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak, ennek lehet komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ennek lehet komolyabb folytatasa? Mikor viselkednetek igy? Erthetetlen

Figyelt kérdés
van egy ferfi ismerosom, 2eve vagyunk joban, de egy eve kezdtuk jobban megismerni egymast, melyebben, ekkor komolyabba fordult a dolog. Akkor nem jottunk ossze hivatalosan, de elegge egymasba gabalyodtunk, ezt kovetoen szetmentunk, mert kulfoldre kellett utaznunk mind a kettonknek, osszeesen 9 honapra. Ezutan nem beszeltunk par honapig. majd ugy alakult, hogy megint beszel kezdtunk. Elmondta, hogy tobbet erzett es ha nem utaztunk volna el, folytatni akarta volna komolyabban, de en ravagtam, hogylegyunk baratok. Ezen kicsit be is ragott. Osszel, mikor jottem haza, ekkor o is itthon volt, rogton talalkoztunk is tobbszor, azonban nem volt semmi, nem nyomult, tiszteletben tartva, hogy legyunk csak baratok. Olyan szinten, hogy mikor nala aludtam, sem tortent semmi. A kanapen aludt!! Aztan par talalkozo utan fura lett, mintha kerulne a tarsasagom.....1,5 honapra elutazott megint, most ert haza, talalkozni is fogunk, most legalabb egy foldreszen leszunk jo ideig (remelem). Marcius ota minden nap beszelunk, sokat. Ha nem valaszolok epp, rogton ir meg valamit. De nem tudom hovatenni, hogy kavartunk stb. Megsem lep. En szeretnem, ha tobb lenne baratsagnal mar( amugy mindig ugratom, hogy csak haverom, lehet ez pl nem tesz jot a dolognak).
2016. nov. 12. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

az lcsb vagyis a legyünk csak barátok nőtől férfinak mondva ezt jelenti-egy töketlen anti férfinak tartalak jelen pillanatban-

szóval egy viszonylag komolyabb sértés.

persze egy egészséges önbizalmú férfi legfeljebb röhög rajta egyet és elkönyveli,hogy vesztett egy menetet a 20ból.

viszont a srác úgy látszik mimóza lelkű és van akkora balfarok,hogy szó szerint vegyen olyasmit amit egy nő mond.


arra meg hogy nem dugott meg mikor ott aludtál csak az lehet a magyarázat,hogy felszedtél minimum 10-15 kilót mióta nem találkoztatok és a srácnak nem áll fel kövér nőkre.

más okot elképzelni sem tudok.

2016. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
Hát úgy hogy kinyitod a kis szád és elmondod neki
2016. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha az ellenkezőjét mondod, mit amit szeretnél, akkor nincs min csodálkozni.
2016. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De szerintetek erez irantam?
2016. nov. 13. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!