Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy bejön nekem? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy fiu akit mar egy eve ismerek. Eleg jo baratok lettunk, egy heten tobbszor is beszelunk es volt nem egyszer olyan ,hogy celzott arra talan h bejovok neki. Nekem o mar december ota bejon de amikor beszelek vele baratkent tekintek ra . Tobbszor is talalkoztunk mar persze (mivel barat) es beszelgettunk mar sok mindenrol szemelyesen is

Mostanaban nem irt felreertheto dolgokat

Lenyeg h eleg brutalul bejon es szeretem minden hibajavl egyutt. Hogy mondjam meg neki ha ujra talalkozok vele h bejon? Mert felek h ezzel ezutan elronztanam a baratu kapcsolatunkat ha elutasit . Valoszinu negativ lesz a valasza de en nem igazan birom igy tovabb.



2017. ápr. 14. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Most őszintén, a baráti kapcsolatotoknak már eleve annyi, hiszen te nem (csak) barátként tekintesz rá. Ha nem is mondod meg neki, ez akkor is be fogja árnyékolni az egészet.


Szóval amikor beszélgettek, említsd meg, hogy mi lenne ha járnátok. Nem muszáj pont ezekkel a szavakkal :)


Ha nemet mond akkor ez van, max egy ideig nem nagyon beszélgettek majd.

2017. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt.

Ez annyira nem egyszeru :(

7ev van koztunk de mar tobben is mondtak nekem h erettebb vagyok a koromnal 2-3 evvel,mert mas a felfogasom mint a most 15-6eveseknek

En 15vagyok o meg 22lesz nyaron.

O mar 1-2x szelzott arra h lehet h bejovok neki meg ilyenek.

O viszont meg nem "eleg" erett vagyis olyan 18eves kb a gondolkodasa

Nem merek nala ilyeneket felhozni ,nem tudom miert...semmi ilyen tema t

2017. ápr. 17. 16:31
 3/4 anonim válasza:

Ha nem szeretnéd, akkor nem kell elsietni. Először csak célozgass arra, hogy jól néz ki, vagy bármi ilyesmi, és ha már úgy érzed akkor finoman mondd neki el, hogy tetszik és lehet, hogy többet is szeretnél. Ne félj, hiszen ez nem gáz, teljesen normális.

Sok szerencsét :)

2017. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15 v. 22 azért elég húzós, ebben az életkorban ez nagy különbségnek számít. Lehet, hogy ő is így gondolja, és azért nem mond semmit, ezt így nem lehet megmondani.
2017. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!