Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek bejönnék (belső)?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnék (belső)?

Figyelt kérdés
Nem vagyok beképzelt, de önbizalomhiányos se vagyok. Kedves és segítőkész szoktam lenni, bár néha szoktam irigykedni. Jól tanulok, de nem vagyok szorgalmas. Barátkozó vagyok, szinte mindenkivel el tudok beszélhetni. Imádok hülyülni, nem vagyok szomorkodós, de tudok komoly is lenni. Van humorom és mások szerint jó velem lenni. Lelkes vagyok, és mindenbe benne vagyok és nagyon nem szeretek egyedül lenni. Nem vagyok otthonülős, nekem kellenek a programok. Nem vagyok bunkó, és nem szeretek megsérteni másokat, de azért szoktam barátian szivatni az embereket. Ha valaki belém köt, akkor vissza szoktam szólni. Tudok sokat beszélni, de nem vagyok az a hiperaktív, idegesítő gyerek. Ha álmos vagyok szoktam kicsit szétszort lenni. Nem vagy pasizós, úgyhogy ha lenne valakim, akkor nem csalnám meg. Jobban érdekel a belső, mint a külső (kb. 70 % belső, 30 % külső). Nem vagyok perverz (csak ha van társ hozzá), nem káromkodok, és nem vagyok negatív jellem, ha valami bajom van, nem akarom átragasztani a bánatomat, de azért megbeszélem vele. Szeretek szórakozni, sportolni, társaságban lenni. Ha még valami kell leírom. 15/L

2017. ápr. 14. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
vagyok vagyok vagyok, ez az egész olyan, mintha a pofámba akarnád magad nyomni és ez minden kérdésre igaz, mint valami árucikk, amin van egy megjegyzés menű és levannak róla írva a tulajdonságok, szerintem ilyen kérdéseknek semmi értelme, ha az igazság érdekel, akkor olyanoktól kérdezz ilyeneket akik ismernek, de vigyázz Edward Elric és Alphonse is megszívta az igazság miatt, szóval néha jobb ha az rejtve marad :).
2017. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megvan a jövő Hollywood-jának sikeres üzletasszonya XD
2017. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es: Értem, hogy mire gondolsz, de azért kiváncsi lennék a véleményekre :)

2-es: Miért? :D

2017. ápr. 14. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Áhh sok ilyen csajjal találkozok azért, s mivel én világéletemben FILMRENDEZŐ akartam lenni, s ezért meg is teszek mindent látják ezt rajtam tudod :D


Oszt onnantól általában tényleg ilyenek, meg, hogy majd milyen menők lesznek a yachtpartik, a luxusautók, meg az állandó show ami körbevesz....csakhogy rohadtul nem figyelnek rám...


Érted...én ezt sose így képzeltem el, főleg, hogy manapság a nyitófizu egy rendezőnek kb; 500 ezer dolcsi, egy blockbuster (100-200 millás büdzsé) esetében, ami sok mindenre elég de yachtokra nem...

Nehéz az élet...


mentem volna színésznek :D

Érted így? XD

2017. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak a programokból mondom amúgy...mert itthon nem tom mik az árak egy buliban, mert itthon nincs is időm meg kedvem ilyesmire...


No de volt már, hogy 500 dolcsit hagytam ott 2 italért Londonban legjobb haverommal...ott elég is volt ezekből a sznob lényekből stb;;;

Nincs ilyenre szükségem..


Los Angeles-ről nem is beszélve, akkora ott a pénzimádat, hogy a programokhoz 1000-2000 ezer a minimum, a partykba meg csak a belépő 10 000


Szal nekem NO vagy, de ki tudja lehet más vagy.

Nem követem hazai dolgokat


22 egyébként

2017. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor leírom a véleményem, de ennyiből nem igazán lehet sokat mondani, mert ez mind szép és jó, de mondjuk mindennek van árnyoldala, pld ha soha nem káromkodsz az az én szemszögemből csodás dolog, de van olyan aki meg emiatt sznobnak nézne meg hasonlók, az legalább látszik, hogy nem hazudsz, mert aki azt írja a külső egyálatlán nem érdekli az hazudik, de te írtad, hogy azért valamennyire az is kell, ezzel én is így vagyok, hiába van egy remek személyisége az embernek, ha nem kelt bennem különösebb testi vonzalmat, a perverzkedés az én asztalom révén hogy annyi animét láttam, emiatt ütnek is néha ha kinyitom a számat, de ha párként te ezt elnézed akkor az is rendben van, de ha ütsz az is rendben van :D

AZ is jó tulajdonság, hogy szeretsz társaságban lenni, mert a magány felemészti az embert, szóval alapjáraton nem rossz, csak mint mondtam te nem csak ennyi vagy, mert ezek csak szavak, ráadásul leírt szavak, egy ember ennél jóval több, ltöbb hónaő vagy akár év is kéne, hogy kiismerjek valakit annyira, hogy azt mondhassam neki, hogy "bejön".

2017. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 60%-os csávó.


Mielőtt meg sóhernek titulálsz, nem vagyok az, vágom az élet kóser dolgait, csak a golddigger tyúkokat nem amilyenekből milliónyi van.


A film nem erről kéne szóljon, hogy egy vágó éves fizuja 100 ezer dolcsi (most a Dark Knight vágójáról beszélek persze, nem holmi nevesincsről) , amiből még a lakbért se lehet normálisan kifizetni egy olyan városban ahol minden a programról, a nagypénzűek szórakoztatásáról szól.


Színészekéről, mint Robert Downey Jr. aki 75 millát nyelt le csak a Vasember 3-al---érted, plusz további 7%-ot a profitból.

Hosszú a lista.


Kész gáz, hogy manapság kapsz 250 millát és abból ténylegesen csak 50 jut a filmre, a többit elbulizzák, szórakozzák, yachtozzák, drogozzák, reklámozzák.

Producerek, színészek, mindenféle egyéb arc aki csak a léhűtésért megy.


Szal nekem amit leírtál abból ez jött le, de szerintem ne vedd magadra, mert a magam példáit vetítem ki rád lehet.

2017. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beeee
2017. ápr. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok perverz (csak ha van társ hozzá)". Ez ütött. :D Nekem be, én sem szeretek otthon ülni, valamit mindig csinálnék. 15/F
2017. ápr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. ápr. 16. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!