Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ehm, a lányoknak ezek a...

Ehm, a lányoknak ezek a tulajdonságok bejönnek? Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés
Nem akarok egosita, nárcisztikus lenni, de magam jellemzésében őszintének kéne/kell lennem. Szóval kezdem. 170 cm magas vagyok, 55 kg körül. Fizikailag gyenge, egy széket nem tudok egy kézzel felemelni vonszolás szinten. Jó tanulónak tartom magam, a 4.3 átlagommal. Szeretem a történelmet, meg a magyar irodalmat, matekból egy erős kettes - gyenge hármas vagyok mert lusta vagyok gyakorolni. 16 leszek, idén lettem gimnazista. Az USA-t jobban szeretem mint Magyarországot, el akarok költözni az országból. Szeretem a pénzt, az ilyen "suit up" stílust, de nem vagyok lekezelő típus másokkal szemben. Sokat szoktam videójátékozni, meg netezni.

2015. máj. 10. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem keltetted fel az érdeklődésemet... Céltalannak tűnsz, valamint mintha álomvilágban élnél kicsit. (utolsó előtti 2 mondat)
2015. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint mit értesz az álomvilág alatt?
2015. máj. 10. 21:40
 3/10 Hóbogyó válasza:
Nem sok mindent árultál el magadról :D Sokszor hallom a fiatalabbaktól, hogy el akarnak menni, mert itt nincs jövőjük. Nem tudom, egyesek miért hiszik azt, hogy máshol kolbászból van a kerítés? Igen, kemény munkával, és egy kis szerencsével megteremtheted magadnak a biztos anyagi hátteret. De ahhoz nem kell feltétlenül máshova menni. De ez csak személyes vélemény. Ha több belső tulajdonságot írnál, talán jobban menne a vélemény nyilvánítás :D
2015. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen több belső tulajdonságot? :D Szeretem a macskákat, a kutyákat nem annyira. Szeretem a politikát, meg beszélni is inkább erről szoktam. Nem érdekel a sport, meg a mozgás, inkább itthon szoktam lenni a 4 fal között, bulizni sem járok el, mert nem hív senki, meg minek. Legszívesebben egész nap nézném mind a hazai, mind a külföldi politikát, és valami jogi pályán gondolkozom. Nem szeretem a hülyéket (a ténylegeseket), sokat szoktam hülyéskedni minden témával kapcsolatban.
2015. máj. 10. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem ebből nem szimpatikus lányként:

-a súlyod (nekem túl vékony vagy, a mackósabbakat szeretem)

-azt, hogy lusta vagy, ezért hagyod a matekot a fenébe - én szeretem a küzdő, kitartó embereket

-videójátékozás - kérdés, hogy mennyi az a sok... nagyon befelé forduló kockával nem kezdenék


a többi nekem nem baj.


(de egyébként is van párom, csak leírtam a véleményem :D)

2015. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
idealista, semmi terved a jövődre, lövésed sincs még az életről egyfajta burokban élhetsz. 16 éves koromban lehet, hogy bejött volna, én sem voltam jobb szerintem.
2015. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már megint te vagy az, kedves "Amerika lenne az én hazám?"?


Bújj már el, azt a kákabelű mindenit.

2015. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már elmúltam 20, nem vagyunk 1idősek, de ha visszaképzelem magam a 16 éves koromba: tetszett egy srác a gimiben, és azért szerettem ki belőle, mert hanyag volt és lusta. Szóval nekem nem.
2015. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem jönnek be ezek a tulajdonságok.

A lustaság az egy hatalmas NEM nálam.

A másik pedig az, hogy hogy szerethetsz egy olyan országot jobban, ahol még nem is éltél, mint a hazádat? Én éltem az USA-ban, ha gondolod, mesélhetek róla egy kicsit. Kérdezz bátran, utána talán meggondolod magad a költözést illetően.

2015. máj. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is vékony vagy, de nem is lenne baj ha nem lennél gyenge de ha 1 kézzel nem tudsz 1 széket vonszolás nélkül vinni az már gáz.

Én szeretem ha egy férfi erős, én büszke lennék rá, ha engem akárhol fel tud venni a karjaiba egy vékony pasi, és nem szakadna össze.

A tanuláshoz a lustaság még nem is lenne baj, ha nem vagy lusta az életben, pl rendet rakni magad után.

Nem feltétlenül kell sportolni ahhoz hogy erős legyél, csak jobban kéne szorgoskodni a kitartásodon javítani.

És többet enni, hogy legyen erőd!

Nem rossz indulatból írok, csak szeretnék őszinte lenni.

Nagyon sok akadályba botlik az ember mire eléri amit akar valaki egész életében nem ér el semmit, csak tengődik mert nem volt elég kitartása.

Én a helyedben elgondolkodnék hogy mi az amit szeretnél, mi az amit ki tudsz tűzni célnak.

Ne zárkózz be a négy fal közé, mert egyszer csak azt veszed észre hogy nincsenek barátaid, nincsen senkid és úgy éled az életedet hogy nincs semmid csak te és a videójátékod.

Addig kell kihasználni a fiatalságot míg fiatal vagy élni kell és nem a szobában punyadni.

Gondolj bele hogy érzik azok magukat akik nem azért nem tehetik meg mert nincsen hozzá kedvük hanem mert nem tehetik meg, mert vakok, mert koros betegek akik a kórházban élik életük nagy részét, akik nem tudnak járni másoktól függnek, az értelmi sérültek, sorolhatnám.

Szóval tegyél magadért, ne legyél lusta, szedd össze magad legyél erős , csudáljanak a csajok.

Legyél magadra büszke mikor végig sétálsz az úton.

16 éves kor az mikor kihasználhatsz mindent, mikor még nem vagy köteles eltartani magad ha ott a szüleid, élvezheted a baráti társaságot, mehetsz bulizni, nincsen felelősséged más iránt csak saját magadról.

Élvezd ki!

2015. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!