Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitenétek, hogy tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek, hogy tudnám megszerettetni magam vele?

Figyelt kérdés
Na arról lenne szó, hogy szerelmes vagyok egy lányba de ő nem értékeli a gesztusaimat, tetteimet érte. Sokszor megbánt de elengedem a fülem mellett. Nagyon nagyon szeretem és nem fogom feladni akárhányszor fogja ezt csinálni. Sokszor jön oda hozzám és elkezd más fiúrkról beszélni, hogy mennyire helyesek meg ilyesmik olyankor a szívem szakad meg. Pedig mindenki szerint összeillünk és azt is mondjak, hogy sokkal helyesebb és aranyosabb vagyok mint a többi. Mégsem sikerül közelebb kerülni hozzá. Mindig kedves vagyok hozzá mindeki azt mondja neki hülyén viselkedik velem szemben és adnia kellene egy esélyt. :(

2017. ápr. 15. 03:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem illetek össze, ha ő így viselkedik veled szemben. Szerencsétlen próbál minél egyértelműbb jeleket küldeni feléd, hogy akadj már le róla, de te nem veszed a lapot.
2017. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez eléggé friendzone-nak tűnik...onnan kivezető út meg nem nagyon létezik :/
2017. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De van nála esélyem azt mondta csak még nem akar kapcsolatot
2017. ápr. 15. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

"De van nála esélyem azt mondta csak még nem akar kapcsolatot"


Ébredj már fel!

Ez egy tipikus lekoptató mondat.


De ha ennyire teszetosza vagy, akkor epekedj utána még hónapokig, aztán ess pofára, amikor bepasizik és egy tőled teljesen más kinézetű és karakterű pasit választ.

2017. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmm lehet hogy igazad van . De nekem ő kell és hajtani fogok érte amihmg csak lehet. Ha meg bepasizik akkor igy jártam.😂😅
2017. ápr. 15. 10:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Talonba tett. Ember, hagyjad már szegény lányt. Az én exem is úgy gondolkodott, mint te, és majd' megfojtott a folytonos ragaszkodásával. Ez neki se jó, neked sem jó.Ebben az esetben igaz a mondás: Ha szereted elengeded. Ha annyira tényleg szereted, akkor ne a te önző érdekeid nézd, hanem hogy ez milyen nehéz a lánynak.
2017. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem azért bunkó veled ,mert az akar lenni. Hanem már nem tudja hogyan adja a tudtodra hogy feleslegesen hajtasz. Jó dolog a kitartás de ha ő nem érez semmit (amiről nem tehet) akkor kár erőltetni.


A végén megutáltatod magad vele mert értetlennek fog tartani és úgy fogja érezni hogy megfojtod.

2017. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!