Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gyorsan segitenétek mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorsan segitenétek mit tegyek HELP?

Figyelt kérdés

Gyors leszek

17vagyok

Ő 16

Én szabolcsba lakom

Ő Pest megyébe

Neki semmi se tetszik

Ha nem hivom az egyik este már vergődik

Igazabol meg sose talalkoztunk

Es ugyerzem nem is tudnánk

Szivbol szeretem de egynap kb 100szor megfordul a fejembe hagyjam ott ?

Kerem segitsetek

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mit tegyek



2016. aug. 22. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen szervezzetek meg egy találkozót. Általában más élőben, az alapján jobban tudsz dönteni. Ha ennyit gondolsz rá hogy otthagyd akkor lehet az lenne a jó megoldás. De muszáj lesz találkozni mert amúgy nem hinném hogy sokáig bírnátok együtt
2016. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálj meg vele találkozni és ha komolyan nem tudtok akkor inkább jobb lesz ha hagyjátok egymást ha meg nagyon szereted nem lehet akadály az hogy messze laktok egymástól.
2016. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mi csak 30kilóméterre laktunk egymástól mégsem ment jól a kapcsolatunk,pedig taliztunk is sőt...

Szerintem nem probálkozzatok,mivel mind2en tanultok (gondolom) és nem hiszem,hogy full kivagytok tömve nem a párkapcsplat lesz a legfontosabb számotokra záros határidőnbelül...pláne hogy nem tudtok minden 7végén találkozni.

csak magatokat szopatjátok. csak idő kérdése,hogy valamelyikőtök találjon egy olyan "párt" aki közel van,és onnan már megy a megcsalás,hazudozás,stb.


mindazon álltal olyan nagyon nem szeretheted,ha nem is talákoztál vele,és még arra is gondolsz,hogy szakitasz vele.

2016. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!