Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés
kb három éve ismerkedtem meg egy fiúval versenyen, mert ugyanazt a sportágat űzzük.. több, mint két évvel fiatalabb nálam, és ő akkor még eléggé gyerek volt. és hát belém szeretett, de még nem tudtam rá férfiként tekinteni. nagyon megszerettem, mint barátot, és szándékosan sosem bántottam, csak hát neki fájt, hogy én nem viszonzom az érzéseit. ezért kb másfél éve elhidegült tőlem, úgy látta jónak, ha minden kapcsolatot megszakít velem, és azóta találkoztunk már párszor versenyen, de sosem úgy viselkedett már velem, mint addig. távolságtartó, és hideg lett. pár hónapja ráírtam, hogy jön-e egy versenyre, és ez a verseny szerdától tegnapig tartott. és hát ott volt.. elhatároztam, hogy végre helyre hozok mindent. esténként egy társaságban voltunk, iszogattunk, meg minden, és volt, amikor tudott hozzám normálisan szólni, de amúgy még mindig éreztem, hogy baja van velem.. szóval este kihívtam, hogy beszéljünk. nagy nehezen rávettem, mert még ezt sem akarta. megkérdeztem, mi baja van velem ennyi idő után is, mit tettem, ami ekkora baj.. azt mondta, nem tudja, miért de múltkor, amikor ráírtam, elkezdett hevesebben dobogni a szíve, és nem akarja, hogy visszajöjjenek a régi érzések. és elmondta vagy százszor, hogy ő már lezárt mindent, nem érez irántam semmit, és hogy leszar engem.. ideges is volt, még remegett is, és kiabált. ha meg akartam ölelni, vagy csak hozzáértem, ellökött, volt, hogy elég durván..egyszer-kétszer hagyta, hogy megöleljem, az nagyon jó volt, de aztán azt mondta, hogy ő ezt nem tudja így csinálni. azt mondja, hogy nem szeret, de akkor nem értem, miért viselkedik így.. és én nagyon szenvedek miatta, mert hiányzik, mint barát, és most, hogy már érettebb, többet is el tudnék képzelni.

2017. ápr. 15. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is érzem így, s ez a lány eléggé bezavar már ha csak meglátom is rossz, inkább rá se nézek.

Szóval értem amit a srác mond, van így, hogy inkább soha többé, már ha lehetne se.


Ebben az esetben sajnos nem sokat tudsz tenni, ha ő már nem szeretné és ennyire látható jelei vannak ideje másról elkezdenek elképzelni ezt-azt :)

2017. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!