Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel sokat beszélgettem egy táborban..És úgy gondolom hogy adott jeleket nekem (pl: Azt mondta hogy nagyon jó pasi leszek és hogy a kor nem számít stb.)

Aztán elindultunk haza, megérkeztünk és úgy búcsúzott el hogy oda hajtotta a fejét. De a suliba nem igazán szól hozzám és szerintem csak messziről figyel.


U.i: Csak iskolai körű "rendezvényeken" kirándulásokon szól hozzám. Szerintetek?



2017. ápr. 5. 18:46
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Mivel én is lány vagyok ezért azt tudom mondani hogy mond el neki mit érzel és ha azt mondja hogy te is tetszel neki akkor az jó de ha nem akkor még barátok maradhattok. Mert ha nem mondod el neki akkor meg fogod bánni nincs veszteni valód.😃😃
2017. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Mi lenne,ha te férkőznél a közelébe?Kedvesen üdvözöld ,ha találkoztok a suliban.Kérdezd meg milyen órája lesz stb.Ha bejössz nála így elkezdődhet valami.De így csak messziről vizslatni egymást,egy idő után uncsi.
2017. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Szatírkodj. kövesd az utcán mutogasd magad
2017. ápr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 miivannegatív válasza:

csajként én is azt tudom mondani h te lépj.

Ált.a lányoknak bejön ha a srác lép :)

2017. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!