Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiuba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiuba. Milyen jeleket küldjek az irányába?

Figyelt kérdés
Nem akarom neki konkretan megmondani, mert nagyon kellemetlennek érzem ezt igy kerek perec a szemébe mondani, mert nem beszelek vele tul sokat. Szerintem elég okos hogy eszre vegye. Milyen jeleket küldjek az irányába, hogy rájöjjön?

2017. ápr. 15. 17:28
 1/5 anonim válasza:

Szia

Szerintem csavargasd a hajad,szemezz vele,kezdeményezz beszélgetést.😊

2017. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta próbálod a tudtára adni, hogy szerelmes vagy?
2017. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hónapja. Eddig csak azt probáltam, hogy bámulom,mert velem szemben ül [kb 5 méterre (osztálytárs)] De az a baj hogy hiába nézem nem fogja látni mert elég rossz a szeme (szemüveges, távolra nem lát jól)
2017. ápr. 15. 19:33
 4/5 A kérdező kommentje:
*3 méterre
2017. ápr. 15. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel a szerelmes szot hasznaltad,igy gyanitom, hogy elotte tetszett. Mivel 15 vagy,igy vagy most kezdted a gimit, vagy most vagy nyolcadikos.

Ha a masodik: ha ennyi ido alatt nem tett lepeseket, felejtsd el. Vagy ha nem akarod, akkor probalj oran pl. tobbet jelentkezni, felhivni magadra a figyelmet, azaz az o figyelmet is ezzel. Kapcsolodj be a beszelgetesekbe, legy sokat a kozeleben, de ne annyira sokat, ami mar irritalo. Mivel mindjart ev vege, ezert ha vissza is utasit, nem lesz gaz.

Ha gimnaziumot kezdted iden: osztalytarsat felejtsd el,hacsak nem tudod,hogy ha osszejottok, egyutt is maradtok erettsegiig. Nem rosszat akarok, de ha sikerul jeleket kuldozgetned fele, es kiderul, hogy nagyon nem josz be neki (vagy ami gazabb:hogy a baratnod jon be neki) akkor az elkovetkezendo 3/4 ev szivas lesz. Ha osszejottok, es szakitotok, akkor ugyanez. Persze, vannak akik megbeszelik,es "baratok" maradnak, de a kinos legkor ugy is meg lesz koztetek. Viszont ha ezeket vegiggondolva is ugy gondolod, hogy belevagsz,hajra, majd irj hogy mi lett ^.^

(Bocsanat az ekezetekert)

2017. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!