Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tőlem sokkal csúnyább fiúknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőlem sokkal csúnyább fiúknak van barátnőjük, nekem nem jön össze. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Bulizni nem szeretek eljárni. Nem vagyok vmi nagyon szép, de nem is vagyok csúnya.. inkább olyan átlagosnak mondanak.
2017. ápr. 15. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem a külső a minden. A lányokat a felszín alatt kell megfogni.
2017. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csajozz :D
2017. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szegény kis kétségbeesett :/

Na muti hogy nézel ki :)

Megmondom a tutit ;)

2017. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy jó dolgot mondok . Figyelj és tanulj. Nem vagy jó passzba magaddal . Még változtatnod kell a belső lelked és a nézeteid közt és hosszú utat kell bejárnod hogy elfogadd a dolgokat és persze türelem is hasznos munka lesz arra hogy megtaláld a lelki egyensúlyodat. És a külső nem számít jó nem kell béka pofáju bányarém de egy pár kapcsolatban szerelemben a két fél egymás lelkébe és érzéseibe belelát. Ilyenkor derül ki érdemes vagy vagy nem. Remélem hasznos infók ezek . Mások meg beszólnak emiatt neked meg az én segítő néző pontom miatt hát zsák mi van. Élet van és lélek van. És bizonyították csak az alapos tudatlanság az nagyon nem bizonyít azon hogy tanuljon fejlődjön az illető.
2017. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszon nagyon jól mulattam.
2017. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első komment tényleg szégyen. Azt szokták mondani: külső megfog belső megtart :D Na, ez így is van. Mondjuk sok ribinél elég a külső is, meg pár nap szex.


Mit tegyél? Hát, először tényleg jól kell kinézni, aztán lehet tovább indulni belsőséges dolgok felé, amiben ha szintúgy béna vagy, akkor kapanyél :D

2017. ápr. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül kérdező..... A külsőm miatt nekem sem jön össze semmi....... 20/F
2017. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szudan válasza:
magabiztos megjelenés, jó duma kell, mehet a bók, de aztis csak lazán, a külső másodrendű. a csajoknak elsőre nem a rendes fiú kell... (bár mind ezt mondja) később ha már összejött meg sok figyelem ennyi a titok.
2017. máj. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!