Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk szeretik e ha a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik e ha a barátnőjük nem hadja, hogy simogassa stb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok

Lány

Barátom van

Nagyon rég óta

És az lenne a kérdésem hogy a fiúk szeretik e ha a lány nem hadja magát

Pl.tiltakozik a tapizásra stb..

Kérlek normálisan válaszoljatok:)

Köszönöm előre is!!:)



2016. dec. 10. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha totál nem hagyja, ahhoz minimum aszexuálisnak kell lennie a srácnak, hogy ne legyen gond...


Aztán van, aki szereti, hogy nem adja magát a lány könnyen, hanem párkapcsolatban is küzdeni kell érte picit. Én ezt nem értem, ha én szeretek valakit, akkor minek tiltakozzam? OK, hogy játék, de a vágyaimmal ellentétes :) De ha valaki olyan, azzal sincs gond.


Még egy híresebb költő versét is olvastam, amiben a költő szemére hányja régi szeretőjének, hogy ma már nem szemérmes. Vazz, mitől lenne az?

2016. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:))))
2016. dec. 10. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Hát figyelj... Ha nekem nem engedné a barátnőm, hogy simogassam, akkor nem tudom meddig tartana a kapcsolatom vele. Ezzel csak én vagyok így vagy más is? Nekem fontos, hogy simogathassam, egyszerűen jó érzés.

16F

2016. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem ba engedné akkor nem gondolnád túl merésznek?
2016. dec. 11. 00:05
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretjuk...
2016. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj. Én azt tapasztaltam hogy a pasik ilyen szempontból egyszerű lények. Nem negatív vagy lekicsinylő értelemben, hanem hogy nem szeretik az ehhez hasonló játékokat. Inkább az egyenességet és az őszinteséget kedvelik. Ha élvezed és akarod hogy simogasson, főleg ha már régóta jártok, akkor ne utasítsd el, nem kell prűdnek és álszemérmesnek lenni.

A szex jó dolog, és egy bizonyos idő/kor után fontos része a kapcsolatoknak, nem kell úgy csinálni mintha a nők nem akarnák vagy nem élveznék. Még külön imponálni is fog neki ha azt érzi hogy te is ugyanannyira akarod őt, mint ő téged, már ha tényleg így van. Hidd el, nem von le az értékedből nőként ha ezt kimutatod. 18L

2016. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van akit a tiltakozás csak tüzel.
2016. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!