Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy agressziót...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy agressziót vált ki belőlem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Igazából még nem a barátnőm, vagyis nem lett kimondva igy még de szerintem tuti össze tartozunk. Csak nemtudom az normális-e, hogy néha amikor együtt vagyunk(de elég ha csak rá gondolok vagy képet nézek róla)és rám néz vagy mosolyog vagy tesz valami gesztust megérzem az illatát akkor néha felhúzom magam vagy nemtudom hogy mondjam. Mikor múltkor vitatkozott velem és nem értettem egyet és mondta hogy most nem ölelhetem meg nem érhetek hozzá büntetésből akkor is direkt felhúzott és muszáj volt megszorítanom a karját és magamhoz húznom de fel is pofoztam volna vagy ellöktem volna mondjuk egy ágyra és nem is tudom mit csinálnék vele. Jó persze tudom mit... de ott még azért nem tartunk. De nemtudom úgy felhúz és ilyenkor durva akarok lenni vele de nem bántanán soha úgy hogy neki rossz legyen azt nem akarom mert nagyon szeretem. De nemtudom ez most normális vagy valami baj van velem?
2017. ápr. 16. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nincs veled baj........leszámítva a leírtakat amiből az derül ki hogy egy agresszív állat vagy! DE nyugi van, egy pszihológus csodákra képes ;)


(Remélem a leírtakból rájöttél hogy baj van veled)

2017. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyálltalán nem normális.

Nem bánthatsz valakit vsak azért mert létezik. Ha szereted akkor nem kellene felb@sszon az illata a hangja stb... És olyan meg ninvs hogy csak azért bántanád, felpofoznád mert neked ne zetszik valami. Biztosan neki sem tetszik ahogy viselkedsz, de nyilvan nem esik neked... Fordulj orvoshoz!

2017. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Na akkor most olvasd el szépen, amit leírtál, és megérted, miért mondom azt, hogy Pszichopata idegbeteg állat. Dehogy szereted ezt a lányt! Normális ember senkivel se viselkedik így, nemhogy azzal a lánnyal, akit elvileg "szeret". Inkább szállj le szerencsétlenről, és kezeltesd magad. De ha sokáig ilyen kis felfújt hólyagként viselkedsz még nemcsak a csajoddal, hanem másokkal is, egyszer tizen mennek neked és úgy elgyepálnak, hogy a nadrágodba csinálsz, na akkor majd elgondolkodhatsz rajta, hogy tényleg ilyen idegbeteg barom akarsz-e lenni.
2017. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Jesszus uristen..
2017. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!