Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Đodóó kérdése:

Mit csináljak ha nem merek beszélni a sráccal aki eléggé bejön? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval.. Van egy fiú akire kb egy éve figyeltem fel, de már előtte is ismertem egy éve. Előszőr csak azért tűnt fel hogy milyen ügyesen kézizik aztán feltűnt hogy többször is összenézünk de ő mindig elnézett. Fél évig nem volt semmi aztán ősz óta egyre jobb lett a kapcsolatunk, minden meccsük után rámkacsint, de amikor egy légtérbe vagyunk nem jön oda meg semmi csak messziről néz. Viszont van barátnője de ő sehova se rak ki vele képet csak a barátnője rak ki instára. De a barátnője külföldi és ő is igazából csak magyarországon kézizik most. És ez a másik probléma.. hogy nem igazán beszél magyarul. Én elég jól beszélek angolul szóval ha facebookon beszélünk akkor úgy simán megy de ha élőbe ott van a közelembe leblokkolok és magyarul is alig bírok megszólalni.. Mit kéne csinálnom szerintetek?? Ja egyébkén én 16 vagyok ő 21

2017. ápr. 17. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Van barátnője, szóval SEMMIT. Majd ha akar valamit tőled akkor tesz érted!
2017. ápr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Nemcsak túl idős hozzád,még barátnője is van.
2017. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!