Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan értessem meg egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csacsynszka kérdése:

Hogyan értessem meg egy fiú baráttal hogy én nem vagyok belé szerelmes és nem lesz nálam esélye?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy decemberben vallott szerelmet és azóta csak rajtam lógna, persze interneten. Osztálytársak vagyunk és már csak ezért sem jönnék vele össze de hiába, bárki bármit mond a külső fontos, és nem túl vonzó, még kellemetlen szagú is szegény. Csak az a baj vele hogy nem érti meg, a részemről nem lesz barátságnál több. Mit tegyek? Kérlek segítsetek!

16L



2017. ápr. 17. 21:42
 1/5 anonim válasza:

Na végre egy lány, aki felvállalja, hogy a külső igenis fontos. Hatalmas tisztelet neked így ismeretlenben is 😀😀😀

Ha fb-on ír és személyesen nem beszéltek, akkor hagyd figyelmen kívűl és ne válaszolj, vagy tiltsd le, töröld ki....

Volt egy osztálytársam, aki annyira szerelmes volt néhány lányba, hogy hazáig követte őket, zaklatta... majdnem fel is jelentették xd

2017. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legfájdalommentesebb verzío ha azt mondod hogy neked más tetszik (még ha nem is)
2017. ápr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp közöld vele egyértelműen, hogy nem tudod viszonozni, nem tudod elképzelni párként, és kérd meg szépen, hogy ne próbálkozzon.


Ezzel a kellemetlen szaggal teljesen elrémisztettél engem is :D

2017. ápr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mond meg neki hogy neki hogy nincs esélye. Én ugyanebben a helyzetben voltam volt egy lány akibe szerelmes voltam de nem volt nála esélyem, viszont ő mindig azt válaszolta hogy lehet nem tudja. Ezzel hülyített 3 éven keresztül. Mindig beletörődtem de aztán újra rámírt és ugyanezt eljátszotta. Rádasául sajnos szomszédok voltunk. Szeptemberben elköltöztünk de ha rá gondolok még mondig bennem van az a düh, az a bosszúvágy amiért hazudozott és hülyített folyton.
2017. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást sikat segítettetek.
2017. máj. 28. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!