Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak magammal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit mondhatni tiszta szívből szeretek de ő megmondta hogy csak barátként tekint rám. Nagyjából 4 hónapig nem érdekelt hogy visszautasított de most feltörtek az érzelmek. Nagyon jó barátnak tart de én szeretnék egy esélyt tőle. Tudom hogy a legjobb lenne elszakítani minden köteléket vele kapcsolatban de egyszerűen nem tudom. A mostani napokban előtört belőlem egy nagyon erős depresszió is amitől egy kicsit kisebbségi komplexusom is lett.

16/F



2017. ápr. 18. 17:34
 1/8 Csucsu007 ***** válasza:
Legyél kitartó, bármi áron.
2017. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan mondd ki neki annyiszor ahányszor kell hogy te vele akarsz lenni majd mond el hogy mit szeretsz benne. Adj neki egy kis időt hidd el ha jól fogalmazod meg szerintem az esélyt megadja
2017. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előzővel ellentétben én azt tanácsolom, hogy ne traktáld a lányt a szerelmeddel. Ha csak barátként tekint rád, akkor ez van. Elég szar, de még mindig jobb, mintha hitegetne. Ha nem hagyod békén ezzel a témával, akkor meg fog utálni. Ha tovább reménykedsz és nem éled a saját életed, annál szarabb lesz, amikor ő majd összejön álmai pasijával.


Igyekezz kevesebbet találkozni vele és járj olyan helyekre / társaságba, ahol tudsz ismerkedni új emberekkel. Nem életed szerelmét kell megtalálnod, hanem valakit, akivel tudsz beszélgetni.


Hosszú távon jobban jársz, ha a magad útját járod és nem ettől a lánytól teszed függővé magad.

2017. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érez irántad semmit így jártál ezen nem lehet segíteni csak elveszted a barátságát
2017. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se traktáld a szerelmeddel - bár, ha megtalálnád, az egyensúlyt a szimpátia/vonzalom kifejezése és a 'traktálás' között, az szerintem még eredményre vezető lehetne.

Esetleg, ha azt tudod, h. mi az oka (ha van egyáltalán), h. nem jössz be neki, azon próbálhatsz változtatni. Nálam ilyeneken hasaltak el a srácok anno tinédzser koromban:

- kicsit (nagyon) ápolatlan (izzadság-, és/vagy -szájszagú, igénytelen, zsíros, Rasta-haj),

- nem (elégszer) váltott ruha (konkrétan retkes farmer),

- pattanásos bőr, amivel semmi pénzért nem ment volna el kozmetikushoz,

- együgyű, buta, rossz tanuló (azaz egyáltalán nem tanuló), nagyon alacsony IQ,

- bunkó viselkedés (alpári beszéd, káromkodás, köpködés), másokkal (a gyengébbekkel) szívózás, mobbing,

- (rengeteg) alkohol fogyasztása,

- drog fogyasztása,

- lekezelően beszél velem, ill. ha velem nem is, a nőkkel/ nőkről, szexista, hím-soviniszta,

- nagyon gyenge fizikum, 'nőies' külső - nem kell full kigyúrtnak lennie, de azért ne legyek nála izmosabb, erősebb karban - sajnos volt már ilyen, nagyon komikusan éreztem magam,

- ja, és ne is folyjon el - és ne jöjjön azzal, h. fogadják el őt 130 kg-osan, mikor ő is a nádszál-kisasszonyokra bukik...

- fiatalon rossz tartás, hajlott hát - kicsit öreges hatás, nagyon lelombozó.


Ha pl. sportolsz, és az külsőleg is meglátszik majd, az biztosan pozitív irányba viszi a döntést.

Tudom, Te most vagy szerelmes, de lehet, h. neki két év múlva fogsz bejönni...

Ő egyébként mennyi idős?

2017. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igénytelen nem vagyok, rendszeresen mosok hajat, fogat izzadni szoktam de nem nagyon látszik meg elnyomom a szagát.

Ruhát váltom elégszer.

A pattanásaimmal foglalkozok, de családi örökség hogy mindenki pattanásos volt, de szerintem annyira nem vészes.

Egyike vagyok az osztály top tanulóinak, lehetnék jobb is de lusta vagyok többet tanulni.

Bunkó még életembe nem voltam, talán még túl kedves is vagyok.

Alkohol, drog, cigi stb. ki van tiltva az életemből és nem csak a szüleim miatt, hanem mert amúgyis megfogadtam ,hogy soha (jó mondjuk nyaraláson egy-két somersby beesik de csak mértékkel azt is :D).

A szexista megnyilvánulásokat mellőzöm, csak néha-néha sütök el egy-egy poént, de az sose zavart még egy lányt se.

Fizikumom nem a legjobb, főleg a genetika miatt, de sportolok és "gyúrok" is.

Elfogadtatni magam háááát nem is tudom...talán annyi miatt hogy nem vagyok a legmagasabb (168-170 cm környékén, csak az a szívás hogy ő 175 felett van :P...mondjuk engem nem érdekel a magassága)

Nagyon, de nagyon minimálisan voltam púpos de azt már javítottam.

És most válaszolok is a kérdésedre :D.

1 évvel fiatalabb nálam + pár hónappal, vagyis ő 15.

Ui.:lehet hogy a magasságommal vagyok hátrányba, de azzal nagyon :/ főleg hogy úgy tudom a magasakra bukik.

2017. ápr. 19. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha barátként tekint rád abból szerintem könnyû szerelmet csinálni :D


Szerintem apró gesztusokkal könnyen meghódíthatod.

Mutatsd meg neki hogy rád mindig számíthat.

Hozz érte sok áldozatokat.


Sok sikert kívánok.: ) 14/l

2017. ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eltelt néhány év, annyira kíváncsi vagyok hogyan látod most az akkori szerelmet.

Ha van kedved reagálj, hátha más is téved ide hasonló kérdésekkel/érzelmekkel.

Köszi!

2023. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!