Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a francot kezdjek magammal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot kezdjek magammal, emberek?

Figyelt kérdés

Gyerekek... Nem tudom, hogy kinek ismerős ez, de érdekelne, hogy másnak is így van e a cuccos, amit leírok, vagy nem, szóval kérek véleményeket, plíz :,D


Nos tehát: Tudjátok, új suli, új osztály, új közösség... 9. évfolyam, minden jó (egyenlőre), és van egy srác az osztályomba, aki nekem valamiért már a legelső nap baromira megtetszett. Szimpatikus volt, jófej, meg minden... Csak hogy: már 2 hónapja ismerjük egymást, és még egyszer sem beszéltünk xDD Csak mindig az, hogy azt vettem észre, mintha hátra fele sandítana rám, mert mögöttünk már nem ül senki, és srégen csak én vagyok éppen on, szóval nem tudom... Meg egyszer-kétszer már beszélgetést is kezdeményezett, de bevallom: gyáva szhar voltam, és csak így-úgy sikerült még szót váltani. (Igen, kövezzetek meg, borzalmas wok, tudom)

Szóval... Még nem igazán tudtam vele beszélni, meg semmi, de mintha első látásra szerelem lett volna. Ami nincs, mert köztudott tény, de azért nah xDDD Megtetszett. Azóta is, ahányszor meglátom, vagy ilyenek, szaltót dob a gyomrom, és elkezdek izgulni, meg minden, és úgy utálom ezt. Tudom, hogy semmi esélyem nála, az osztályba annyi szebbnél-szebb, és jobb csaj jár, hogy nekem végképp nincs esélyem nála, szóval bukta :D Sajnos. De nem értem magamat, hogy lehetek ennyire hülye, hogy már pusztán a jelenléte ennyire fellelkesít, pedig aligha beszéltünk még, és nem is értem a gyereket magát... Mindig is utáltam, hogy csak nagyon nehezen oldódok fel, ilyenkor a legszívesebben agyon csapkodnám magam egy lapáttal, hát miért van az, hogy semmi okom kis szerelmes tiniskedni (mert ugyebár azt sem tudom, hogy mi a szerelem, pff), de mégis ilyeneket érzek?! Ez gáz.

Namost... aki megértette értelmetlen monológomat, az kisegítene egy kicsit? xD Elkélne, mert komolyan nem tudom, hogy mi van velem :<


Ja, és a kor: 15/L~



##nagyonnagybajok ##plízhelpmí
2016. nov. 9. 18:25
 1/7 anonim válasza:
Ismerős. Voltam már így én is lánnyal és nagyon sz@r volt. Mikor megláttam, alig kaptam levegőt, dobogott a szívem meg minden. De aztán túlestem a holdponton. Beszélgetésbe keveredtünk már nem is tudom hogyan, és ez az egész érzés egy életre eltűnt -remélem :D- . Bár soha nem jöttünk össze, azért mégis csak leküzdöttem valahogy ezt az egészet. Szóval szerintem próbálj vele beszélgetni. Tuti beválik! ;)
2016. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Csak fiatal vagy és teszik, ha akarsz vele beszelbibeszélgetni akkor fogsz, ha nem akkor nem is ismered meg, stb. És nem értem amugy a kérdést sem. :D mit csináljunk? Ha beszélsz vele meglátja milyen vagy, stb. Ha bír téged majd ő is kezdeményez jobb ezsetben , de mivel neked tetszik neked kell kezdeményezned.



Jah és vegyél vissza a sok animéből és angol ból. :)

2016. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hali! Én magamra ismertem, ugyanebben a szituban vagyok😅 Igazából néha azt hiszem, van esélyem a srácnál, mert közel ül hozzám, vagy csak úgy beszélgetni kezd, de ez ritka. Néha meg nagyon el vagyok keseredve, mert más csajokkal lóg, és rám se néz. Én meg nem merek rá xD. Szóval teljesen megértelek, ez bosszantó szitu, ráadásul osztálytárs esetében...

Amúgy tudom, ezzel nem sokat segítettem, bocsi😌

Viszont biztos vagyok benne, higy ha érdekled, egy idő után lépni fog, vagy te fogsz mást találni. Kitartást!


Egy sorstárs

2016. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én voltam igy, abszolút megértem. Kezdetbe remegtem s ideges voltam mikor közeledett de aztán kezdtem magabiztosabb lenni, több "véletlenszerü" találkát helyzetet összehozni, kezdtünk beszélgetni s minden szóval szerintem az nem nyomulás ha ilyen tipusú első lépéseket teszel hisz osztálytársak vagytok nem venné rossz néven :)
2016. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne haragudjatok, de milyen sorstárs meg hasonló helyzet? Ha beszéltek velük akkor kiderül hogy mivan, tetszel neki vagy nem. Ennyi. De mire veritek magatokat ha rá se mertek nézni a gyerekre. 15/F
2016. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ezt a szöveget... teljesen magamra ismertem. "Régi szép idők" :D

Ma már 17 éves vagyok és 11.-es de 9.-ben ugyan ez volt bennem.

A srác pont mellettem ült csak a masik padsorba és nagyon nagyon nem merzem vele beszélni mert olyan vagyok hogyha ideges vagyok akkor dadogok.(szerencsére ritkán). A sraccal nem jottem ossze mert miutan felszabadultam a társaságában addigra jött egy másik srác akivel osszejöttem. De ma barátok vagyunk es sokat ölelget meg minden.

Szóval mint az előttem szólók is mondták próbálj vele beszélni sokszor kicsit és fel fogsz oldódni.:)

2016. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, emberek, most azért egy kicsivel jobban is érzem magam, hogy tudom, nem vagyok egyedül a hülyeségemmel! :D Tényleg nagy megkönnyebbülés x3 És persze a tanácsaitok mind hasznosak voltak, igyekszem betartani őket, és haladni, de ehhez idő kell, és mivel eléggé beszari vagyok, kicsit még nehezen is fog menni, ezt azért tudom xD De legalább majd alakul valahogy, én így vagyok vele uwu


Köszi mindenkinek még egyszer, aranyosak vagytok :3 Aki szintén ebbe a gödörbe esett, amibe én, annak is sok kitartást, és a továbbiakban is sok jót, akinek összejött/esetleg akinek még nem, meg minden >w<

2016. nov. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!