Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal 30 napig tartó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 30 napig tartó kihívást szeretnénk csinálni. Tudnátok adni tippeket?

Figyelt kérdés

Mondjuk minden nap egy kisebb kihivás, lehet perverz, romantikus.. az elején legyenek könnyebbek, aztán mindig durvábbak, vagy perverzebbek stb. Nagyon örülnék a tippeknek, ha van bármilyen ötletetek, légyszi írjátok meg. Köszi :)

15/L



2017. ápr. 19. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
Jezusom milyen szanalmas hogy ekkora elettelen f@x mindenki itt gyakorin😂😂 Csak sirni tudok rajtuk.. Ezek az emberek feltekenyek mert elmultak 18 es meg nem volt semmi szexualis elmenyuk vagy mi? Nyomikak
2017. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"emberek feltekenyek mert elmultak 18 es meg nem volt semmi szexualis elmenyuk vagy mi? Nyomikak"


Madárkám nem biztos hogy mindenki elmúlt 18 (én se) és szexuális élmény is akadt azért hetero és homo területen is, mégis a kérdező egy barom. Programot akar?

Húzzon dolgozni. Lesz proghram örül ha szarni marad ereje estére.

Nem jó?

2017. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Bebu01 ***** válasza:
100%

#11 te vagy a lány barátja😂

Csináljatok egyre nehezebb sütiket, kajákat.Kezdve a tejbepapival a tükörtojásig

2017. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20%
11es vagyok es lol nem vagyok a lany baratja.. 15 evesen mi a halalnak lenne szukseges dolgoznia mondd mar meg legyszives mert nem ertem.. 15 evesen az ember elvezze h alig van rajta felelosseg meg😂
2017. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen azért menjen dolgozni mert láthatóan bitangsok szaabdideje van amivel nem tud mit kezdeni és baromságokon agyal jó dolgában azt se tudja hova vergődjön.

Hát ha már annyira ráér és sse sport se tanulás (mert ha ezeket komolyan csinálná nem lenen ideje ereje ilyen szarokra) szóval ha annyira ráér és más dolga sincs akkor ne "30 napos perverzkedésen" törje a nem létező agyát hanem húzzon el melózni.

Nem azért mert 15 éves hanem azért mert k***ra ráér.

2017. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!