Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Zavaró, ha egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavaró, ha egy fiúnak vastagabb a comja az átlagnál, viszont a felsoteste szálkás?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem zsíros(Nah jó egy pici van) hanem inkább izmos a sportolástól(nem kondi). Viszont a csőnadrágok, egyéb szűkített ruhák simán feljonnek, nem kell streccsesnek lennie. Így is majdnem a legkisebb meretbol kell választanom. Kicsit bűzisan hangzik..de ismerkedesnel zavar engem,na meg néha a tükörben..:"D

Kort nem írok, sejthető xd


2017. ápr. 20. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de jobban tennéd, ha nem lennél buz*, egyáltalán minek állsz annyit a tükör előtt? Én reggel megnézem van-e még hajam fogat mosok aztán ennyi, ugyanúgy vannak sikereim a lányoknál, és még buz*san sem viselkedem.

Egyáltalán minek kell ennyit törődnöd magaddal, oké hogy fontos az önértékelés, de te így írtad le a "problémádat" van egy gondom, de amúgy semmiben sem gátol, senkit nem zavar és még okésan is néz ki, ez olyan mintha azt kérdezném, lányok kizáró ok, mert Boxer alsót hordok???

2017. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen az az átlag?:D sajnos nem tudom elképzelni neked milyen, de nekem sokkal jobban tetszik ha egy srácnak vastagabb combja van nem pedig bot vékony, vagy bot vékony de izmos, az sem tetszik. Nekem is vastag lány letemre, legalábbis egy nagy izom tömb van :D
2017. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mérd le hány cm Légyszi 😁
2017. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a tiéd milyen, de az biztos hogy nekem csak tetszik ha egy fiúnak vastagabb a combja. Nem szeretem látni hogy egy fiúnak vékonyabb a lába mint nekem :D szerintem sok lány van vele hasonlóan.
2017. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!