Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek Justin Bieber tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek Justin Bieber tetszik, azoknak miért pont justin tetszik? Hangja? Stílusa? Vagy haja? Esetleg teste? (vékonyabb szálkás)

Figyelt kérdés

Pár kép róla:


[link]


[link]


[link]


[link]


2016. dec. 31. 21:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%
Az, hogy elhiszik, hogy milyen tökéletesen néz ki, aztán elfelejtik azt a bizonyos progit hogy "PS" (gyengébbek kedvéért photoshop) .
2016. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Pfúúúúj. Blaaaahh. Glöööö. 😨😨😨👎👎👎👎👎
2016. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2-es tudom, hogy bejön neked JB.
2016. dec. 31. 21:58
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom, a hangja még oké elmegy, de a stílusa.. eh nem:D
2016. dec. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Na idefigyelj kedves kérdező. Nem szokásom hazidni. Főleg ilyen témákban. Nem ismersz. Úgyh ne állíts olyat ami nem igaz.😈😡😬😠
2016. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

csak húzom az agyadat :D

de amúgy szerintem lehet hogy használnak a képeihez PhotoShopot de azért nem ronda egyén, nem olyan hogy ránézel és rosszúl vagy, vagy igen?

2016. dec. 31. 22:24
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem csúnya de azt azért nem mondanám hogy szép:D
2016. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Hjajjj. Tuti h használnak PS-t. És egyszerűen nem jön be az egész lénye. Rondának nem. Nem lehet annak nevezni. Hazudnék ha azt írnám. De nem is szép.
2016. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Mutatom a legnagyobb bakit a photosoppal...


[link]


Elemezzük már...


Hogy lett a vézna karjából hirtelen akkora amit néhány kondipatkány is megirigyelne?


Mitől lett hirtelen tepsi méretű melle?


Valamiért túl kockás a hasa...


A hirtelen nőtt harmadik lábáról meg ne is beszéljünk...


Na ez a gáz gyerekek...

2016. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Mi a s*ar, de amúgy ha ezt mutatnád meg pár rajongójának akkor se hinnének neked, mert jönnének szerintem azzal, hogy biztos egy irigy ember csinálta róla ezt..

De amúgy az arcán milyen hírtelen megjelentek egyenesebb vonások, amikkel jobban néz ki.

2016. dec. 31. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!