Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszem a fiúnak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem a fiúnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam még régebben tetszett, de azóta már elfelejtettem és ő tudta, hogy régen tetszett nekem, le is nézett miatta (nem értette, miért hiszem azt, hogy valaha is szeretni fog egy ilyen fiú). De miután én már kiábrándultam belőle máshogy viselkedik velem, köszön nekem, észreveszi rajtam a változásokat (pl.: más a hajam) stb. és valahogy jobban figyel rám. Lehet, hogy csak nem tudja elviselni, hogy valaki nem szereti (ő az osztály macsója), de nem akarok megint belészeretni, mert régen sokat szenvedtem miatta. Szerintetek tetszem neki vagy csak játszik velem?
2017. ápr. 22. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán egy kis egoista bunkó. Én a helyedben nem foglalkoznék egy olyannal aki le nézett az érzéseid miatt.
2017. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy viselkedik, mint egy normális osztálytárs.
2017. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Komolyan a köszönés is már a szerelem jele??
2017. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!