Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem a fiúnak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a fiúnak? Több infó lent 👇

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.. és van egy fiú aki nem is tudom hogy közeledik-e hozzám de... évfolyam társak vagyunk (én B-s, ő C-s) és ugye van összevont óránk ahol csoportokban vagyunk .. es 3 óra összevan vonva ahol egy csoportba kerültünk... egyedül ültem pont mert a padtársam elköltözött.. és ő minden órán ki könyörögte a tanárnak hogy mellém üljön és ez által ott hagyta haverját egyedül (szegény :D) és minden órán el éri hogy valamilyen úton módon meg fogjam a kezét.. mint pl.: jól rajzolok .. tehát le kellett neki rajzolnom a kézfejére a kedvenc csapatának a logóját stb.. és persze az egész csoport minket bámult és nevettek hogy most akkor együtt vagyunk...^.^ ö nem tudom mit érez .. de én egyre jobban kezdek vonzódni hozzá...sőt... A szünetekben is mindig megállit beszélgetni.. és átölel... csak 1 probléma van.. 2 lányra is nyomul rajtam kívül... és ugye 8.-osok vagyunk és most lesz a keringő... vele fogok táncolni, mivel csak ő olyan magas.. (én:179, ő:188cm ) tehát már nagyon vonzódom hozzá de nem tudom hogy ő mit érez.. (a szerelemnél még nem tartok... azthiszem:D )

Mit tegyek ? Mert nagyon fáj mikor meg látom a másik két csaj egyikével hogy beszélget velük... stb. :'(


2016. dec. 29. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek mindig azok iránt érdeklődünk akik egyszerre többet is hülyítenek? Miért? A legtöbben így teszünk. Sajnos.😨😦😲
2016. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2016. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lol ha ölelget akkor lehet, hogy tetszel neki. Amúgy ha csak beszélget a másik két csajjal az csak szimplán azt jelentheti, hogy szeret velük beszélgetni, mert jól kijön velük is.
2016. dec. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat mar kezsjuk annal hogy minek kellene tobb lanyra nyomulni. Ha most nekem tetszik egy lany akkor neki kezdemenyezek nem a postas neninek.
2016. dec. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!