Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az elfelejtésen kívűl van még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elfelejtésen kívűl van még másik megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 2.osztályaban jártunk ami nem volt komoly kapcsolat mert még kis gyerekek voltunk és azt sem tudtuk hogy mit csinálunk.Ügye másodikban jött és év végén elment, de én nem tudtam hogy miért.Aztán nem tudtam róla semmit.Majd 8-osztály óta próbáltam fb-n keresni és most 9-osztályba sikerült megtalálnom de elég macerásan.Írtam neki és mondta hogy még emlékszik rám meg volt osztálytársam most az ő osztálytársa és mesélt már rólam a fiúnak.

Aztán tök jól elbeszélgettem a fiúval és kiderült hogy van barátnője de az a baj hogy én még mindig tetszik.Amióta elment abból a suliból minden évben az eszemben volt.Tudom az lenne a legjobb megoldás ha hagynám a dolgot de ennyi évet vártam és kerestem a fiút... Mit tanácsoltok?



2017. ápr. 22. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Rövid az életed ehhez:)) Persze tudom, ilyenkor nem sokat segít a "majd lesz más" duma, de mégiscsak van benne valami igazság. És lehet hogy már csak az emlékekbe próbálsz kapaszkodni. Nem tudom, nem vagyok valami nagy szakértő, de biztos ezer fiú van aki szívesen lenne veled, és nincs barátnője :) Én szurkolok neked :D 16/L
2017. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!