Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdezzem meg tőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg tőle?

Figyelt kérdés

Van egy srác (nevezzük x-nek) akiről úgy sejtem tetszek neki. Viszont tudom, hogy sose fog lépni , mivel az exem haverja. Szerintem nagyon jól kiegészítjük egymást , és imádok vele beszélgetni.

Közben egy másik fiú mostanában nyíltan érdeklődik irántam (nevezzük y-nak). Nem akarok két vasat tartani a tűzbe, én egy normàlis kapcsolatot szeretnék, plusz elég félénk lány vagyok. Nem szeretnék feleslegesen várni x-re, mert ki tudja mi lenne a dologból. Szeretném megtudni, hogy lehet e valami kettőnk között, vagy ne képzeljek sokat a dologba, mert nem tetszek neki, csak barátként néz rám.

Hogyan tudhatnám meg diszkréten, hogy hogyan érez irántam ?


18/L



2017. ápr. 22. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Bátornak kell lenned és odakenned hozzá és beszélgetned vele és megkérdezed egyik pillanatba őszintén a dolgokat.
2017. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyan ebben a helyzetben voltam. Ugyan így két fiú volt a történetben, ugyan ilyen felállásban. Én ráírtam arra a srácra akiről azt hittem, hogy tetszem neki... úgy vettem ki a beszélgetésünkből, hogy valószínű félreértelmeztem a jeleit, szóval egy életen át várhattam volna, hogy lépjen... de így legalább, már biztosra tudom, hogy mi van és nem rágódom azon, hogy mi lenne/ lett volna ha...

Jelenleg a másik fiúval,(aki egyértelműen érdeklődik irántam) azzal foglalkozom és így legalább minden le van tisztázva minden tèren. Én ezt ajánlom neked, a saját nyugalmad érdekében neked kell cselekedned. Én is csak azért tettem😊

2017. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

19/L (az előző voltam)

Ja és még annyit, hogy ne félj az esetleges égéstől, próbálj meg poénosan rákérdezni... és akkor egy viccként marad meg mindkettőtök számára.

2017. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!