Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1 hete ismerek egy lányt de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete ismerek egy lányt de élőben még csak egyszer beszélgettünk, hogyan kérdezzem meg tőle hogy járna-e vele? (és ugye hamarosan Valentin nap! )

Figyelt kérdés

Nagyon sokat beszélünk Facebookon és hamarosan mgint találkozot beszéltünk meg.

Én szinte biztos vagyok benne hogy összejönne velem,de nem akarom azt elsietni.Csak nemsokára Valentin nap,igazából mindketten tudjuk hogy azért több van köztünk mint sima barátság,és azt se akarom hogy azt érezze,hogy nem szeretem annyira hogy egy ilyen napon megkérdezzem tőle.

Mindenképpen személyesen szeretném tőle megkérdezni,csak azt se tudom,hogyan kezdjem,nyilván nem úgy,hogy 'szia járunk?'

Csak azért nem akarom elhivni viszont valahova mondjuk kajálni vagy ilyesmi mert ha mégis visszautasít az meg elég kellemetlen.

Valentin napon,vagy utána kérdezzem meg?

Előre is köszi :)


2017. febr. 6. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randizni ez a menete általában, nem az hogy szia járunk :'D
2017. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó,de ha mégis visszautasít,érted..

amúgy 16 éves vagyok

2017. febr. 6. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha visszautasít? Nem lesz semmi, legalább megpróbáltad.
2017. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem hiszem hogy visszautasít,csak nem tudom hogy nem lenne-e tul hamar? Mert addig már csak párszor fogunk találkozni,akkor lesz kb 2 hete hogy beszélgetünk (mármint valentin napon,12.én) csak lehet hogy az meg rosszul esik neki ha nem történik a szerelmesek napján semmi mert azért nekem az jött le hogy ő is szeret engem.
2017. febr. 6. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Valentin napon :)
2017. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!