Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Hogyan valljak szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan valljak szerelmet egy lánynak? 13/f

Figyelt kérdés
Az osztályból van egy lány aki nekem bejön, és én is neki. Tudom ezt nem kéne bevallani, de én így szeretném. Tudnátok adni pár tippet?

2017. ápr. 23. 11:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Amilyen kicsi vagy, simán elmondod neki, és kész. Rohadtul gyerekek vagytok még, nem is értem minek ilyen korban "járni". Mégis mit akartok ennyi évesen, mit csináltok? Kártyáztok, gépeztek?
2017. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
53%

Adom az #1 szavait!

Annyit meg hozza tennek hogy ha osszejon akkor kb 2 hetig lesztek egyutt vagy tobb ideig de akkor is ilyen se veled se nelkuled.es telerakjatok a facbookot meg az instat szerelmes idezetekkel.

Valamint van meg egy fontos dolog.

Osztalytarssal ne "jarj"!!!

2017. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nyugi, én 18 évesen csináltam ilyet először :'D
2017. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jezus ha csak kotoszkodni tudtok akkor inkabb takarodjatok..
2017. ápr. 23. 14:04
 5/20 anonim válasza:
72%

Csak kotozkodni tudunk???

Mar nem azert de ez az igazsag,ennyi idosen meg nem kene jatszani a nagymenot.

Oszinten..mit akartok egymastol??

Kezen fogva setalni egy fagyi mellett es megbeszelni ki milyen jegyet kapott az nap a suliban???

Persze ez is eleg es jo is.

De akkor is...na mind1.

A kerdesedre valaszolva,menj oda hozza es mond el neki,nem baj ha beégsz elötte 2-3 ev mulva mar azt se fogod tudni hogy mi van vele.

#2-es voltam.

2017. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Így van, utolsó jól leírta. Az a baj, hogy a mai gyerekek már 13 évesen is azt hiszik, hogy övéké a világ, és hogy nagy kemények. Nem is értem milyen hülyeség ez, hogy ennyi évesen akartok járni... Mielőtt valaki jönne valamivel, én már rég kapcsolatban vagyok, úgyhogy ennyi. És nem 13 éves vagyok. Menj oda hozzá, aztán szevasz!
2017. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem főzz neki egy üveg lekvárt, és tegyél bele egy "szeretlek" feliratot. DE vigyázz nehogy savanyú legyen, mert akkor nem jut el az üzenetig. Teljesen átérzem a helyzeted, én is voltam hasonló helyzetben. Nekem bevált. Írd majd hogy mi lett belőle.
2017. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon okos vagy, egy 13 éves kislány biztos ugyan úgy fogja értékelni, mint egy érettebb nő :D. Te szerelmi tanácsadó. Kérdező, te meg nyugodjál már le
2017. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én nyugodt vagyok. A kérdésre választ kértem nem kötöszködést
2017. ápr. 23. 17:14
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egyszer ketten vagytok valahol, akkor valld be neki. Persze ne csak ugy hirtelen, hanem probald felvezetni a temat.

hajrá!;)

2017. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!