Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kissé kigyúrt, izmos fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé kigyúrt, izmos fiúk! Járnátok olyan lányokkal, akiknek van "úszógumija", és nagyobb combjai?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 22:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Bocs de nem...
2016. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a kigyúrt szót, de elég izmos vagyok az átlaghoz képest, mert rendszeresen sportolok.

Nekem a kicsit teltebb nők jönnek be, ez ízlés dolga.


Viszont amiért az ilyen nők 99%-ával nem tudok járni, az az életmódbeli különbség.

Tetszik, nem tetszik, a kinézetünk szoros összefüggésben áll az életmódunkkal, azzal ahogyan étkezünk és mozgunk.

Sajnos az "úszógumis nagy combú" nők többségének sem az étrendje nem egyeztethető össze az enyémmel, sem pedig a szabadidős programjai.

Én a barátnőimmel szeretek együtt futni, kocogni, kirándulni, stb., amiket sajnos a fent említett hölgyek többségével nem lehet.

2016. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Bocs én igen, mindig is a telt lányokat preferáltam.
2016. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kigyúrt izmos, de így sem járnék veled, mert nem vonzó.
2016. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%

A barátom izmos (bár nem kigyúrt, a munkája miatt ilyen), és velem van, nekem van egy icipici úszógumim, és picit vastagabbak a combjaim (nem vagyok hájas, de modell-alkat se), mindig dicséri az alakom, és látszik rajta, hogy eléggé odáig van értem. :D

Szóval van ilyen.

2016. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%

Hát nem tudom, az a kérdés hogy ők járnának e velem:D amúgy aha:D

17.f

2016. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Már ne is haragudj, de mi jogon vársz el izmos csávót magadnak? Azért tenni is kellene!
2016. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Én duci lány vagyok 163 cm/71kg és kajakozok, futok, jégkorcsolyázom, és túrázom is. A korosztályom átlagához képest elég jó a kondícióm, nem minden terebélyesebb lány lusta is. Elég aktív életet élek és ramatyul érzem magam, ha hosszasan négy fal közé szorítanak.
2016. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%

Elfogadom a lepontozást, erre is jöhet akár, de áruljátok el, mi volt a "nem hasznos" benne :D Az a két kezecske még mindig nem lájk/diszlájk gomb :DD

#5 voltam

2016. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Én részemről minden választ zöldezek, köszi, hogy írtok, várok még :)
2016. nov. 17. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!