Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a jelek arra utalhatnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek arra utalhatnak, hogy bejövök egy fiúnak?

Figyelt kérdés

-Heti 1x van összevont órám velük, és akkor szinte mindig mikor ránézek, ő is éppen néz/gyorsan elkapja a tekintetét

-Azon az órán szeret diliskedni pl. kiönti az üditőjét, hülyeségeket kérdez stb.

-Az osztálytársai folyton engem néznek az udvaron

Nekem a srác nagyon bejön, szeretnék is lépni de nem tudom hogyan.Ha ezek a jelek arra utalnak, hogy bejövök neki, akkor lehet hogy kezdeményeznék, de nem akarok az egész suli előtt megszégyenülni...

13L



2017. ápr. 25. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Na figyelj!

Az a véleményem hogy a fiúnak kell kezdeményezni. De ennek ellenére próbálj meg vele minél több időt eltölteni.

2017. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem meg az kezdeményez, aki akar. Ha nem kezdeményezel, lehet ő sose fog, és a vonat örökre elmegy...
2017. aug. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom hogy amikor mondjuk egyedül van tehát nincsennek ott a baráti akkor menj oda hozza beszélgetni, hatha lesz valami jo belőle. Egy pasi akkor teljesen máshogy viselkedik ha baráti körben van és ha nincs.
2017. aug. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!