Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek utalhatnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalhatnak arra, hogy bejövök az autós oktatómnak?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem tetszem neki,de lehet,hogy szimplán csak kedves.Amúgy én 18 vagyok,ő pedig 32.
2012. ápr. 17. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt,bár,én 17 évesen kezdtem,ő meg 34 volt,de bejöttem neki,szinte biztos,a megjegyzéseiből,ahogyan rám nézett,ahogyan örült,hogy velem van órája stb Bár a vezetés is nagyon jól ment,szóval nem is kellett idegeskednie,meg is dicsért,hogy "úgy vezetek,mint egy férfi" és ez már dicséret.:)
2012. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Létszi azért még írjatok konkrét jelzéseket.
2012. ápr. 17. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan jelek vannak, mint bármilyen más pasinál :D
2012. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,ebben biztos igazad van,de én másnál sem tudom eldönteni sohs,meg ez azért kicsit speciális szitu.
2012. ápr. 17. 21:05
 5/5 anonim válasza:
kérlek mond h nem a 14kerbe jártál. :DDD az I.... -hoz
2012. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!