Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan akihez vissza akart...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akihez vissza akart jönni az exe pár hónapon belül?

Figyelt kérdés
Tegyük fel elhagyott az exed valaki miatt, de pár hónapon maximum 1 éven belül megpróbálta vissza könyörögni magát hozzád? Legalább is láttad rajta hogy ezt szeretné? Vissza fogadtad? Milyen lett továbbiakban a kapcsolatotok?

2017. ápr. 27. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt ilyen. Otthagyott. Az unokatesojaval kerultem nagyon kozel (szakitast kovetoen harom honapon belul), az exem teljesen feltekeny lett, de megharagudott ram. Én még verses blogot is irok/irtam mennyire szeretem a fiut, de nem engedett.

Én igazából megbocsatanek, vidszafogadnam ebben az esetben. De egyesem szerint az EX GAZ. Es sokan emiatt hagyjak az exet.

Szerintem mindenert meg lehet bocsátani egy ideig.

2017. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt, jó sokáig vissza akart jönni. Nem voltam biztos a dolgomban, végül tettem egy próbát, és újra belevágtam vele. A szakítás után nekem sokkal jobb lett vele a helyzet. Sokan azt mondják, hogy már nem lesz ugyanolyan, mint előtte, de nálam ez pont fordítva volt. Csak rájöttünk mindketten, hogy nem akarunk egymás nélkül lenni.
2017. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!