Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már 1 éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 éve szerelmes vagyok egy fiúba de nem tudom, hogy ő hogyan érez. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba már egy éve de az ő érzéseiről nem tudok sokat.Nagyon össze vagyok zavarodva,mert sokszor csinált olyasmit,amit egy jelnek vehetek.Mindketten elég szégyenlősek vagyunk,de amikor egymás szemébe néztünk egyikünk sem jött zavarba,én mindig éreztem valamifajta melegséget és örömet.Nagyon sokáig bámultunk egymás szemébe,bár én sem tudom miért.Emellett minden álmomba benne van.Nem láttam már vagy 10 hónapja és nagyon hiányzik.Probáltam túl lenni rajta,kiszeretni belőle nagyon-nagyon sokszor de mimd hiába egyre jobban beleszerettem.Volt már bennem az az érzés,hogy talán szeret de őszintén nem tudom.Még soha senkit nem szerettem ennyire mint,ahogy őt szeretem.Ha közelébe mentem mindig megváltozott a testtartása meg idegesebbnek is látszott.Annyira szeretném ha szeretne...Mit kéne tegyek??

2017. ápr. 29. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát hívd félre, vagy írj rá facebookon, hogy bejön neked, max azt írja hogy nem tudja viszonozni, mint nekem :'(
2017. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit sem veszithetsz azzal ha elmondod neki.A leírtak alapján szerintem lehet esélyem nála,de ha nem próbálod meg lehet,hogy sosem tudod meg mi lett volna ha...A legtöbb problémára a legegyszerűbb megoldás az lenne,hogy közvetlenül a másik féllel beszéljük meg :)
2017. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
CSÓK
2017. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!