Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most szerelmes vagyok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki egy évvel fölöttem jár, és tavaly év végén szerelmes lettem belé. Februárban megtudta, hogy mit érzek iránta, és már azelött is csomószor nézett, és mosolygott rám, de ezután mégtöbbször pihentette rajtam a tekintetét. Beszéltünk is, de igazán nemsokat. Aztán kezdtem azt észrevenni, hogy már nem gondolok rá annyit (tulajdonképpen elakartam felejteni...mert a mi ügyünk reménytelennek látszott), és észrevettem egy másik srácot, de szerintem ő igazán sosem tetszett, csak elakartam vele felejtettni az első fiút. A barátnőm valamiért (én sose kértem rá) elmondta az első srácnak, hohy nekem már az a másik tetszik, és azóta szinte már alig néz rám (legalábbis én nemnagyon veszem észre). Sosem tudtam teljesen elfelejteni ezt a fiút, és most újra felerősödtek az érzések iránta! De ő már szerintem teljesen elfelejtett! Mit csináljak? Ja és már nincs sok időm, mert jövőre másik gimibe fogok járni!

14/L



2017. ápr. 25. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szeret nem felejt el.
2017. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, lehet ő az igazi
2017. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!