Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen szöveggel írjak rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel írjak rá Facebook-on?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akibe totálisan szerelmes lettem. Úgy érzem, hogy ez a szimpátia kölcsönös, de nem lennék képes élőben nyitni felé. Úgy látszik, hogy Ő sem, hiszen akkor már lépett volna, gondolom én. Egyáltalán, a lánynak kéne kezdeményeznie ilyenkor? Félreértés ne essék, én abszolút nem értek egyet azzal a sztereotípiával, hogy mindig a fiúnak kell cselekednie hasonló helyzetekben... Nem. Én csak attól félek, hogy emiatt túl rámenősnek, könnyen kaphatónak fog gondolni. Sőt, még az is bennem van, hogy mi lesz, ha ez az egész rosszul sül el? Értem ezalatt a kínos csöndet, ami kellemetlen élményt nyújthat mindkettőnk számára. Alapjáraton, a fiú elég csöndes/félénk, nem nagyon szokott feltűnősködni. Ez lehet az oka annak, hogy csak szemezget velem, de mást nem tesz annak érdekében, hogy velem csevegésbe kerüljön. Tényleg nem szoktunk beszélgetni semmilyen formában, ami eléggé megnehezíti a dolgot, mert előbb-utóbb valakinek össze kell szednie a bátorságát. Viszont, én már egyre jobban kezdem azt érezni, hogy nem bírom sokáig Nélküle, nekem Ő kell. Nem szeretnék túl sokáig várni, hogy aztán lekéssek az alkalomról. Írjak neki? Lépjek? Ha igen, akkor mit?

A válaszokat előre is köszönöm! Tapasztalt, érett, intelligens emberek mindenféleképpen előnyben vannak, de mindent elfogadok, ami segítő szándékú.

Köszönöm szépen! :) Egyébként, pedig egy 15 éves lány vagyok, de a nemem már kiderült a sorokból.



2017. ápr. 29. 18:13
 1/6 anonim válasza:
Szia! Szerinten semmiképp se írjál, mármint ne írásban közöld vele, jó tudom, mondani könnyű, de ha belegondolsz, írásban nem tudod úgy átadni az érzéseidet, hidd el! Főleg ha még nem is beszélgettetek, akor előbb inkább próbálj meg kezdeményezni egy beszélgetés, próbáld meg finoman, fokozatosan jobban megismerni, lehet, hogy utána már neki is lesz bátorsága hozzád szólni és megtudhatod, hogy pontosan mit is érez ő irántad, én azt javaslom, ne azzal kezdd az egészet, hogy elérakod, hogy szereted, hanem egy kicsit beszélgessetek, de az is fontos, hogy ne a Facebookon, vagy hasonló helyeken kezdd, mert ugye látatlanban mindenki más. Szerintem próbáld azzal kezdeni, hogy feldobsz egy témát, amiről lehet, hogy szívesen beszélgetne és majd később térj rá a lényegre, addig is sok szerencsét!
2017. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válasszolóval! De ha minden képpen rá akarsz írni mondjuk ha egy osztályba jártok akkor pl.: a leckét elkérni és úgy rákérdezni, hogy mizujs?

Sok sikert!

2017. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nikolsz válasza:
Szia! Kérdezd meg tőle, hogy kölcsön kérheted-e a hurkatöltőjét. :D
2017. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsónak, hasznosítani fogom.
2017. ápr. 29. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 és #2 jókat írt. Írj rá nyugodtan facen valami alibivel (pl. hogy mi a házi, utána beszélhettek kicsit másról is), de fontos hogy személyesen beszéljetek suliban is. Nem kell elsietni, végülis meg van az a nagy előny, hogy az osztálytársad, így minden nap láthatod. Szóval csak beszélgess vele minél többet, aztán majd alakulnak a dolgok. Ha már ő is kezdeményez beszélgetést, az jó jel.:) Hajrá, szurkolok.:) 18/F
2017. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Add vissza nekem, ő kell, még látni akarooooom (közben a háttérben alpári techno :P) " Bocs, de ezt nem hagyhattam ki. Átérzem a helyzeted, és azt mondom, hogy kezdeményezz, írj rá valami mondvacsinált indokkal, amit előttem is írtak. Én elba*ztam régebben, mert nem voltam elég bátor. Szerencsére azóta elmúlt a nagy szerelem, bizonyos indokokból kifolyólag. Egy szóval: Lépj!
2017. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!