Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szöveggel jelentsem be...

Milyen szöveggel jelentsem be a terhességet facebookon?

Figyelt kérdés
Valami ötletes szöveg kellene, a család már tudja de a barátaimmal és az ismerőseimmel is szeretném közölni de nincs ötletem hogyan... :)

2016. dec. 28. 04:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%

Hat ne UH keppel mert az eleg gaz. Hany hetes vagy?

En ki se irtam. Az 1 honapos gyerekemrol tettem csak fel kepet es ennyi. Akivel kozelebbi a kontakt ugyis latja, engem se erdekel mas gyereke napi rendszeresseggel. Az a baj hogy tenyleg mindenki ott eli az eletet es magamutogato. Tisztelet a kivetelnek.

De ha annyira akarod ha van hobbid abba belefoglalni pl. azon keresztul "elmondani"

2016. dec. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%

Én feltettem egy UH képet és 1 mondatot hogy kisbabánk lesz vagy valami hasonló. Vagy írj a gyerek "nevében" hogy hány hetes baba vagyok és mikor érkezem, meg ha tudjátok a nemét és nevét és publikus, akkor azt is oda írhatod.

De ilyen facebook dolgokat itt nem szabad megkérdezni mert minden szarnak lefognak hordani amiért egyáltalán posztolod hogy babát vársz. Az itteni szuperanyák lenézik azokat akik facebookon is élik az életüket. :D

2016. dec. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
2es nem az a baj ha valaki megoszt valamit, bar hogy mindenki baromi kreativtalan es megy egyjk a masik utan es a szokasos UH kepet tegye ki, szerintem mondjuk gaz.ahogy az is ha valaki naponta tesz fel a gyerekerol kepet. Napi szinten senki nem kivancsi ra, csak o. De mivel mar most elvan szallva es elvakult ezert azt hiszi mast is erdekel hogy mindennap a hirfolyamba lassa
2016. dec. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Én egyszerűen tettem fel egy képet, ahol egyértelműen látszik, hogy a nem a töltött káposztától vagyok kigömbölyödve ennyire. Konkrétan nem is a babavárást akartuk bejelenteni, csak kiraktunk pár karácsonyi képet, amin horribile dictu én is szerepelek, és nem titkolom, hogy terhes vagyok.

Aki akart, tudott gratulálni.

Illetve nálam be van állítva, hogy a képeket és a megosztásokat csak a közeli ismerőseim lássák, így akik napi szinten tudnak háborogni, hogy ki a fa.szom kíváncsi a gyerekeimre napi szinten, annak nem jelenik meg. :P

Viszont külföldön élő rokonok, távolabb élő barátok is képben vannak, hogy mi van velünk. Nem mindenkivel tudunk napi szinten találkozni, aki lélekben közel áll hozzánk. :)

2016. dec. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Egyik ismerősöm felrakott 3 cipo párt, az egyok gyerekcipő volt és alá írta a születési éveket.
2016. dec. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Nagyjából teljesen mindegy, a sok "eljegyezve" post mellett kb. senkit nem izgat.
2016. dec. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%
Mi annak idején egy gólyás képet raktunk fel borítóképnek.
2016. dec. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%

Láttam aranyos megoldást erre ismerősnel, pl 3 felhő, az egyiken pelenka, 3 pár cipő (anya-apa-baba), ilyesmi. Az új kép szerintem is gáz... Szövegnek esetlg ilyen coming soon, vagy hamarosan...


Én anno nem raktam fel külön semmit erről, de készült rólam kép kirandulason, rendezvényen, amin látszott a pocakomat, szál titok sem volt.

2016. dec. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
Mi karacsonykor tettünk ki egy közös képet, amin látsoztt a pocakom is és odaírtam, hogy babavárós karácsony :) Mondjuk arról már lecsúsztál, de lehet még babavárós újév :D
2016. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
de miért facebookra teszed ki miért nem hivod fel akiket szerinted érdekel .
2016. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!