Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen volt az első csókotok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok? Kellemes volt vagy ciki? Történeteket is mesélhettek az első csókotokkal :D

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Buliban volt és alig emlékszem rá. Nem örülök neki, nagyon nem, de az előnye, hogy megtanultam jól csókolni és magamat ismerve ha nem a buli hevében lett volna az első valahogy sikerült volna elbaltáznom az izgalom hatására. De eldöntöttem én azt veszem majd igazi első csóknak, amelyik számomra különleges sráccal történik, és ez sajnos azóta sem jött el, hiába vagyok már túl jópár csókon

17/L

2017. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semilyen nem volt, igazából annyira nem is tetszett csak az osztálytársaim belém sarkallták hogy 14 évesen már illene meglennie az első csóknak. Az egyik osztálytársnőm behintette a csávónak hogy nekem tetszik és elhívta a parkba a "nevemben". Kb 15-20 méterről néztek minket. Egy kis szájrapuszi volt.
2017. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

:'( de balf asz vagyok..

18/f

2017. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Áhh de gáz 15 leszek :'(
2017. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De hogy gáz az én sztorim is azt mutatja hogy nem kell a környezet miatt túlesni ezeken. Sokkal jobb ha az ember egy olyan emberrel éli át ezeket akit szeret. 14 évesen túl estem az első csókon de a következő csak 19 évesen volt egy olyan férfival akit szerettem ,sokkal jobb volt.

Ez mind természetese jön nem kell siettetni. 2es

2017. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

nekem fura volt nagyon :D meg o se es ense csokoloztunk meg akkor, es a nyelvet nagyon eroteljesen mozgatta igy utolag visszagondolva szoval ezert lehet olyan fura. Szerintem nem kell ezen parazni egy ido utan belejossz ugyis :D ja es 14 voltam

17/f

2017. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem nem tetszett a dolog :)). Fura volt nagyon, sokáig nem is akartam csókolózni utána. Aztán jóval több mint egy évvel később megcsókolt valaki, arra viszont szivesen emlékszem, szóval én inkább azt tekintem az "elsőnek" még ha nem is az volt:))
2017. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 voltam, és a srác, akivel jártam 18. Ő már túl volt sok mindenen, nem is csak a csókon, én viszont még csak a sima csókon, amihez ki sem nyitottama szám.


Aztán, egyik este hazavitt, és nagy romantikusan, a sötét utcán, megcsókolt, és hát nyelves lett belőle.

Én gondolom, hogy élveztem, mert azt vettem észre, hogy a kezeim valahogy a nyakába kerültek odőközben, de mikor vége lett, és elköszöntünk, mondts, hogy majd találkozunk, aztán még gyakorolunk... vagy csak én. xDD


Nyilván jó béna voltam.

2017. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy suliba jartunk. Pontosan evfolyam tarsak voltunk. Ket kukon vilag. Aztan mindkettonknek kialakult egy egy sulin kivuli barati tarsasaga amik ismertek egymast. Neha a sulin kivuli baratainkkal egyutt is logtunk. Aztan egyszer ram irt fbn hogy tok szep vagyok es aztan suli utan elkirestuk az egyik baratunkat haza. (Ez kicsit furan fog hangzani de tudtam hogy akkor meg fog csokolni mert elotte este fbn megbeszeltuk) es igy is lett. Meg kerdezte hogy szeretnem e es en azt mondtam hog igen. Esett az eso is igazi filmbe illo jelenet volt:D
2017. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!