Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most csak hülyít, vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak hülyít, vagy mit szeretne? Többi lent👇

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki egy ideje állandóan néz pl órán,vagy csak így szünetbe és ha odanézek mosolyog,elröhögi magát és ugyanugy néz tovább. Meg mindig átkarol és probál hozzám közeledni. Na most, voltak olyan hetek mikor mindennap beszéltünk de most szerda óta nem is írt,szerdán is ott szivecskézett😵. Pedig a suliban ugyanugy közeledik hozzám és néz. Most akkor mi történhetett?

Sőt én azt hallottam hogy nem is én tetszek neki hanem egyik barátnőm. Most akkor csak hülyíteni probál?


2017. máj. 5. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csak nem akarja hogy tudd. Valószínűleg ezért mondták azt, hogy egy barátnőd tetszik neki. :)
2017. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!😊
2017. máj. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!