Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit vár tőlem mit szeretne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit vár tőlem mit szeretne?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki tetszik.

Ma elhivot suli utan hogy csinaljunk valamit.

Elöször elmemtünk a sparba. Aztan leültünk egy padra. Elmondta hogy tetszettem neki de nem merte elmondani!

Beszelgetünk es nagyon jo volt. A labam egyfolytaban mozgattam mert mindog ugy szoktam es akkor ra tette a kezet a combomra es azt mondta hogy,,nyugi''. Aztan megkerdezte hogy hany fiuval irok meg hogy kivel irok sziveket stb. Aztan fogta a labam es ratette a sajatjat. Mivel en zavarba jöttem egybol kihuztam a labam az övéi közül.Megkerdezte tolem hogy ha valaki megkerdezne engem higy szeretnek-e valakivel jarni mit mondanak. Aztan azt mondta hogy közte es az egyik lany osztalytarsa között van valami egy kicsitt....

Legszivesseben haza rohantam volna.

Mikor elköszöntünk aut modta hogy ,, megölelnelek de neked mar van valakid'' en erre nem mondtam semmit mert bem tudtam hogy reagaljak. Csak kezet fogtunk es haza ment.

Mikor haza ertem kaptam egy üzenetet tole hogy nagyon megbantotam azzal hogy rajta kivül mas fiukkal is irok meg csinalok velük valamit. Meg azt irta higy szeretet volna tölem valamit.

En persze nem birtam tovabb es kiontotem a szivem hogy ,, nyugodtan megölelhetet volna mert nincs senkim es hogy o mondta azt hogy van valami közte meg az osztalytarsa között es hogy au egyetlen ember aki meg lehet sertodve az en vagyok!''

Termeszetesen meg nem latta mit irtam, de foggalmam sincs hogy mit akar vagy hogy most mivan ....

Légyszives segítsetek minnél többen.

14 évsek vagyunk



2017. márc. 22. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyílván akar tőled valamit, ahogy ti mondjátok "járni" akar veled.

Féltékenységet akart belőled kihozni mikor említette a másik lányt, érdekelte, hogy te érzel e iránta valamit.

A tiedre meg saját féltékenysége miatt kérdezett rá.

A szégyenlőségedet pedig visszautasításnak vehette.

Szerintem jól válaszoltál. Miért kénne eltitkolnod, hogy mit gondolsz? Butaság.

18/L

2017. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál. Most nagyon haragszik rám hogy más fiúkkal is írok. Mit tegyek?

Nem akarom hogy ilyen butaság miatt haragudjon!

2017. márc. 23. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!