Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány a suliban, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban, aki tetszik, de nem tudom, hogy hogy kezdeményezzek. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nos ez a lány sulinkba jár és az évfolyamtársam (16-17 éves lehet). Szinte csak a nevét tudom,de semmi mást. Szoktam látni a szünetekben néha a barátnőjével vagy néha egyedül is. Gondolkoztam,hogy odamegyek hozzá és megpróbálok vele beszélgetni,de valamiért mindig elmegy a bátorságom. Mindig azon kattog az agyam,hogy mi van ha teljesen beégetném magamat. Egyrészt szinte azt se tudom,hogy szingli vagy sem. Mástrészt a sulin kivül szivesebben beszélgetnék vele,de hát fogalmam sincs,hogy hol lehetne máshol vele találkozni.


Kérlek titket,hogy aki tud segiteni az irjon itt vagy privátban. Nekem ez nagyon sokat jelentene.

(És amúgy bocsi a sok rövid i miatt, angol billentyűzetem van)



2017. máj. 6. 12:45
 1/7 anonim válasza:
100%
Jelöld be Facebookon. Beszelgess vele,ha már néhányszor beszelgettetek,akkor már bátrabban oda mész majd hozzá a suliban. Megismered,hogy merre szokott suli után mászkálni és akkor,sulin kívül is el lesztek.( Amúgy erre jó szinte bármilyen kávézó.) Sok sikert!
2017. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Motiváljon az, hogy ha most nem szólítod meg, akkor egész nyáron bánni fogod. Ha meg esetleg barátja van vagy beégsz, akkor szeptemberre már el is felejti sz egészet és nem lesz nagyon kínos. De igazából erre ne is gondolj! Csak pozitívan. Az szerintem is jó ötlet, ha pár szót beszéltek neten, mert utána nagyobb bátorságod lesz személyesen.
2017. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gerix-stifler válasza:
100%

Menj oda, szólítsd meg, sikerülni fog!!!

Ha nem csinálsz semmit, az olyan, minthogyha úgy beégtél volna, mint az égett benzin!100%osan

Szóval ha odamész, két eset történhet:

1. Sikerül, valószínűsége 70%, mert már azzal is levetted a lábáról, hogy voltál olyan tökös és odamentél hozzá! Az átlag nem meri.

2. Elszúrod, valószínűsége 30%, még annyira se fáj, mintha nem mész oda, mert megnyugodsz, mert már megcsináltad a "nagy odamenést". Amúgy úgy is csak te érzed beégésnek, neki csak annyi, hogy mondott egy mondatot, s 2 perc mulva elfelejti mit mondott


Másképp gondolva: Képzeld el, mi lehet a legjobb, ami történhet s mi lehet a legrosszabb. Ezután így gondolkodj! Megéri-e neked, hogy megtörténhet a legrosszabb, de a legjobb is?


Szóval ne érdekeljen semmi, csak menj oda s nyomasd!!

2017. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen voltam én is 17 évesen, végül az segített, hogy előbb facebookon vettem a bátorságot, utána már élőben is oda mertem ülni hozzá, úgy, hogy ismert. Ez itt a baj, valószínűleg ő is kényelmetlenül érezné magát, élőben nem is tudna mit mondani neked, ahogy lehet, hogy te se neki, lehet, hogy össze-vissza beszélnél. Neten, írásban össze tudod szedni a gondolataid, írj neki ott szerintem :)
2017. máj. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leirod hogy hogy nez ki a lany?
2017. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Nyugi nem te vagy az.
2017. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6:Tudom hogy nem én vagyok az XD

Mivel fiú vagyok

2017. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!