Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire fontos, hogy ráírjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy ráírjak egy lányra?

Figyelt kérdés
Amúgy napi rendszerességgel beszélünk suliban, jól kijövünk egymással, van, hogy beszélgetést kezdeményez, hozzámér, sokszor egymásra mosolygunk. Nagyon tetszik nekem, de nem tudom, hogy mennyire lenne fontos, hogy írjak is neki. Előre is köszönöm a válaszokat :) 17/f

2017. máj. 4. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem akármennyire is azt mondják, hogy hagyjad már a technológiát, inkább élőbe beszélgessetek, szerintem mindenképpen írj neki! Örülni fog neki! Tényleg!!:)
2017. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasznos lehet ha írsz,mert így csak még jobb lehet barátságotok/kapcsolatotok.Én úgy vagyok vele,hogy nem árt ha a fiú néha ír is.
2017. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon tudok örülni, ha a fiú ír, úgyhogy hajrá! ;)
2017. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"!" xd
2017. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!