Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az osztálytársam, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam, de az egész olyan szar helyzet. El fog múlni?

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve,hogy tetszik, el fog múlni vagy lépjek?

2017. máj. 6. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már lassan egy éve tetszik neked, akkor valószínű, hogy nem fog egyhamar elmúlni az érzés. Én azt ajánlom, hogy próbálj meg óvatosan közeledni hozzá, és ha nem riad vissza ettől, akkor hívd el valahova. :)
2017. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha a személye is tetszik, akkor nem múlik el :c
2017. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Park Jung Hwa válasza:
Figyelj én értem a helyzeted, talán el fog múlni ez az érzés, de ha nem akkor cselekedned kell vagy elég sokáig kell "ábrándoznod" róla
2018. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mond el neki, de egyépként nekem az ilyenek elmúltam miután megtetszett valaki más, de egyépként én vagy 2 évig voltam belé szerelmes csak egyszerűen nem gondoltam hogy lenne esélyem, meg önbizalmam is a béka segge alatt volt.

Aztán lassacskán megtetszett más és szépen elfelejtettem.

2020. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!