Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 'meg fog bocsájtan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 'meg fog bocsájtani'? Vagy felkelthetem újra érdeklődését Valentin napon? 21/F

Figyelt kérdés
Tavaly januárban megismerkedtem egy lánnyal. Rengeteget beszéltünk körülbelül 2-3 hónapig ,mondhatni talán ,hogy jártunk is. Hiszen a bűvös csókok elcsattantak ,illetve párt találtunk egymásban. Idő közben azonban az én hirtelen haragú féltékenységemnek okából adódóan megsértődött. Szó sincs megcsalásról egyébként ,vagy semmi ahhoz hasonlóról. Bocsánatot is kértem tőle ,viszont láthatóan zokon vette ,s így elhidegültünk egymástól. Ettől függetlenül rá pár hónapra ismét szerencsét próbáltam ,úgy tűnt mintha megbékélt volna ,de nem mutatta már azt a fajta érdeklődést. Én mint fiatal ,s régi romantikát kedvelő férfi/fiú kipuhatoltam ,hogy sosem kapott még virágot egyetlen fiútól sem(illetve soha senkitől semmilyen Valentin napi ajándékot). Így tavaly Valentin napra megleptem egy kék rózsával ,s illetve egy kis édességgel(a kék rózsa volt az áhított darab). Ez után történt a veszekedés. Utoljára augusztusban beszéltünk. Akkor még ott tanultam ahol ő lakott így a találkozóinkat is egyszerűbb volt megoldani (jelenleg már nem ugyan ott taunlok). Most Valentin nap közeledtével elterveztem ,hogy vinnék neki ismét egy kék rózsát ,illetve egy kis csokit ,emellett egy saját készítésű kis ékszertárgyat. (Letenném az ablakpárkányára - legutóbb is így volt csak akkor felhívtam ,most viszont nem szeretnék a szeme elé kerülni egyenlőre ,ha csak meg nem adja rá a lehetőséget). Úgy vélem ,hogy mindenképp meg fogja ismerni ,hogy általam kapja. Csak nem tudom ,hogy merjek -e a szívemre hallgatni ,s vágjak bele. Vagy inkább próbáljak tovább lépni..? Hisz tudom már sok idő telt el. Talán ő már tovább lépett ,de jelenleg sincs senkije. Vajon vissza 'hódíthatom'? Fel kelthetem újra az érdeklődését? Minden választ köszönök szépen. Illetve nem tudom számít-e ,azt mondta ,hogy ő a 'ragaszkodó' fél szerinte inkább mint én.. hát erősen tévedett:)

2017. febr. 1. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mit veszíthetsz vele? Maximum még egy csalódás, hogy összejöttök, de még sem működik, legalább megpróbáltad és tudni fogod, hogy Te mindent megtettél.
2017. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet ,köszönöm szépen a bíztatást. Ment a zöld!
2017. febr. 1. 22:43
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem akartam, de inkább mégiscsak írok neked :D. Ugyanis tanácsot nem adhatok, mert jobb ötlettel által elő mint ahogy én tenném a helyedben. Így aztán egyértelmű, hogy szerintem ez remek ötlet!
2017. febr. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Remélem bejönnek a számításaim ^^
2017. febr. 2. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez szep es jo de inkabb onmagaddal probald visszahoditani. Ez kedves gesztus de csak felszines dolgok, probald inkabb a szemelyisegeddel meghoditani, meg persze hagyd el a feltekenykedest.
2017. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En nagyon orulnek ha igy szeretne valaki visszahoditani!

Raadasul gondolom igy vissza is hoznad a reg elfeledt szep emlekeket :)

2017. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ,ment a zöld : )
2017. febr. 6. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!