Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon többet érez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon többet érez?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve ismerkedtem meg a fiúval, egy csúnya szakítás után, amin ő segített túllépni. Megkedveltem, de sajnos pár találkozás után nyilvánvalóvá vált, hogy ő csak alkalmi kapcsolatot szeretne. Belementem, mert vele akartam lenni, ha csak hetente pár órára is. Úgy érzem és már akkor is éreztem, hogy más mint báki más, azt hiszem szeretem. A legszomorúbb az egészben, hogy csak akkor keressük egymást ha találkozni szeretnénk. Volt, hogy hónapokig nem beszéltünk, nem is találkoztunk. Mostanában egyre többet keres, néha csak úgy ír hogy hiányzom neki, ha találkozunk megölel, puszilgat, szorít magához, homlokon csókol, a kezemet fogja, összebújva alszunk, egyre sűrűbben keres és szeretne találkozni. Úgy érzem érez irántam valamit, de lehet, hogy csak el akarom magammal hitetni. Ti mit gondoltok, mit jelent ez a viselkedés?
2017. máj. 7. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem érez irántad valamit.Általában az emberek akkor viselkednek így
2017. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!