Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon csak én gondolok ebbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak én gondolok ebbe az egészben többet?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy suliba járunk, személyesen még nem beszéltünk. Mindig segít, amiben tud. A suliban mindig néz és a haverjai is, de sosem köszön.
2015. okt. 17. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen helyzetben vagyok, csak én szoktam köszönni a lánynak és nagyon is bejön, de mivel van barátja, ezért nem töröm magam.
2015. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És szted nekem most mit kéne tennem? Mert sajna azt nemtom h neki van-e valakije
2015. okt. 17. 17:26
 3/4 anonim válasza:
- Amikor egyedül van akkor odamész hozzá és kérdezel tőle valamit. például hogy nem tudja-e hogy egy tanár merre lehet vagy hasonló. Aztán a válaszához hozzátehetsz megjegyzéseket és már el is kezdtetek beszélgetni. Vagy ha nem is beszéltek egymással tovább, akkor onnantól kezdve már nyugodtan köszönhetsz neki.
2015. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Honnét tudod hogy van barátja? Lehet már kidobta miattad. ;)
2015. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!