Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire megvetendő/ ciki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megvetendő/ ciki, hogy beleszerettem egy nálam 2 évvel fiatalabb fiúba?

Figyelt kérdés

A haveri társaságom egyik tagja , jóban vagyunk ,nagyon. Nemrég közölte velem ,hogy belémszeretett , én is elmondtam neki , hogy nekem is tetszik. Azonban nem tudom mit tegyek , összejöjjek vele , vagy ne ? Sok ez a 2 év ?

Ő 16 éves , én 18.



2017. máj. 9. 08:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd el a megyét...
2017. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Én is idősebb vagyok a barátomnál.
2017. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez minden 16 éves vágya ^^ :P
2017. máj. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük,hogy felnőtt vagy,viszont egy majdnem gyerekkel akarsz össze jönni,akkor....csak jogilag vagy felnőtt.
2017. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

na van itt pár nettó hülyeség. Pl a 4-es válasz. 2 év van köztetek. Ha a fiú javára lenne, akkor senkinek semmi baja nem lenne vele.

Ha tetszetek egymásnak, éreztek egymás iránt, akkor mi a probléma? Nem értem a kérdés lényegét. Magadat kérdezd meg. Mit tennél, ha fordítva lenne? Te 16, ő 18. Akkor talán "elfogadottabb" a dolog, hogy a fiú felé billen a korkülönbség? Nekem 18 évesen az akkor barátnőm 16 volt, de már ekkor jóideje együtt voltunk. Ő 14 volt, én 16 amikor összejöttünk. Ebben nincs semmi kivetnivaló.


33/F

2017. máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne ciki? Tetszik neked, magyarul nem tartod túl kisfiúsnak magadhoz, nem gyerekes a viselkedése hozzád képest stb. Legyetek együtt és ennyi, ne rágódj ezen többet
2017. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2017. máj. 9. 11:25
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki.A szüleim között is két év van (anyum az idősebb)és köszönik szépen jól vannak.Soha senki nem tett rá megjegyzést,ez egy természetes dolog főleg ha a fiú érettebb fajta.
2017. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Köztem és barátom között is 2 év van (én 18 vagyok, ő 16), eleinte fura volt, de igazából nincs ebben semmi érdekes. Anyukám és a férje között 5 év van (anyukám javára), mégsem omlik össze a világ néhány évtől, akkor se ha a nő az idősebb :D
2017. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ugyan...volt barátom másfél évvel fiatalabb nálam. Nem azért mentünk szét mert nagy volt a korkülönbség, abból a szempontból pont jól működött. 18L
2017. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!