Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy kántorba!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy kántorba! Nagyon ciki?

Figyelt kérdés

2015. febr. 2. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Azt szeretsz, akit akarsz.
2015. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi ebben a ciki?
2015. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából azért, mert házas és van két gyereke.
2015. febr. 2. 13:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez valahogy olyan, amikor a székely bácsi besétál a rendőrségre, hogy szeretné feladni magát. Kérdi a rendőr, hogy miért.

-Mert a komámat agyonütötte a villám.

-Ezért maga nem hibás- méltatlankodik a rendőr.

-Igen, de a villa vége az én kezemben volt:D

2015. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az viszont már ciki. Bakker neked is sikerül 5 kilométer sugarú körben kérdezni, csak a lényeg nincs benne.


Házasembertől el a kezekkel.

2015. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 opened paradise ***** válasza:
Én is szerettem már kántort,de neki a vezetékneve volt az :D
2015. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha beleszerettél, az még nem gáz, mivel ezt nem irányíthatod. Viszont az érzelmeidet tartsd meg magadnak, lehetőleg kerüld is el ezt a kántort!
2015. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem is akarom, hogy velem legyen, kulonben is, harminc ev van kozottunk.

Sajnos elkerulni nem tudom Ot, hiszen egy templomba jarunk, es azert meg nem szeretnek mashova jarni.

2015. febr. 2. 15:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, kérdező, de annyira abszurd volt ez a kérdés, hogy nagyon nevettem rajta.


Már mért lenne ciki kántorba szerelmesnek lenni? Tök mindegy, hogy mi a foglalkozása. Na jó, akkor nem, ha katolikus pap. De az se ciki, inkább csak sz*r ügy, mert semmi jóra nem vezet.


A kántornál is az a gáz inkább, hogy 30 évvel idősebb és házas.


Nem tudsz másik templomba járni esetleg? Van, hogy tényleg az segít csak, ha jó messzire elkerülöd.

2015. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha teheted, akkor járj csak szépen másik templomba! Az ember hajlamos magát azzal hitegetni, hogy csak azért nem változtat, mert már így szokta meg, stb. Én annak idején egyetemen vettem fel órát olyan indokkal, hogy érdekel az anyag, pedig nyilvánvalóan egy lány miatt tettem, aki kikosarazott.
2015. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!