Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Unalmasnak tartana?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmasnak tartana?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok a lánnyal és úgy érzem lehetne köztünk valami. Nagyon mást nem tudok kitalálni minthogy megkérdezem milyen napja volt. Mivel már beszéltünk ma suliban. Unalmasnak tartana vagy örülne neki? 17/f

2017. máj. 9. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nem rossz,örülne a figyelmességnek, de többedszerre inkább találj ki valami érdekesebbet. Gondolom, így egyből nem könnyű, de nekem is pl van egy srác, aki vagy fél éve minden nap ezzel jön, és hidd el, már nekem ciki, hogy valamit ki kell találjak a beszélgetés folytatásához. 16/l
2017. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te úristen ...
2017. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedvesnek kedves, és én speciel örülnék neki ha a kiszemeltem kérdezné ezt tőlem, de inkább találj ki valami kreatívabbat :D Ha például tudod az órarendjét, és van valami híresen rossz tanárral órája aznap, akkor kérdezz rá hogy "hogy bírtad xy óráját"?

Ez egyszerre figyelmesség és egyfajta jelzés, hiszen utánanéztél az óráinak... :)

2017. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!