Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá egy lányra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy lányra, úgy, hogy ne tűnjek unalmasnak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy suliba járunk és nagyon tetszik nekem, és úgy érzem én is neki. Ugyanis adott jeleket, és így elég biztos vagyok benne. A lényeg, hogy sajnos pont most van szünet és én meg elutazom, ezért nem tudom személyesen megszólítani. Azonban bevallom kicsit későn esett le, hogy viszonozza az érzelmeimet, így szeretnék minél hamarabb kapcsolatba lépni vele. Hogyan írjak rá úgy, hogy ne tűnjek unalmasnak, és ne olyat kérdezzek amit már valószínűleg egy csomóan megkérdeztek tőle? Tudom, hogy ha tényleg tetszem neki, akkor nem számít mit írok, mert úgyis örülni fog neki. De azért én szeretném, hogy tényleg élvezze a beszélgetést. Előre is nagyon köszönöm! :) 17/f

2016. márc. 24. 10:44
 1/5 anonim válasza:
Hívd meg valahova, mert személyesen sokkal jobban megtudjátok ismerni egymást.
2016. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A lány hány éves? Beszélgettetek már? Csak add magadat, kérdezd tőle azt, ami érdekel.. :)
2016. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélgettek már? (még ha az egy-két mondat is volt csak..) Milyen jeleket ad?

Hidd el, ha neki is tetszesz, nem lennél számára unalmas, mégha előtted ezren is kérdeztek rá nála erre-arra. Ha megvárod a szünet végét és összefuttok az iskolában vagy valami, akár el is hívhatnád egy kávéra vagy valami :)

2016. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyszerűen és nyugodtan mert ha tényleg tetszel neki te is akkor nem lesz gond és hívd is el valahová pl: moziba vagy csak sétálni

és próbálj meg vicces lenni és ne csak kérdezgess hanem mesélj te is valamit:)

2016. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy sokaknak csak akkor kellesz, ha nem vagy "unalmas". Szerintem inkább csak legyél jó fej, és önmagad. Az nem jó, ha az elején játszod hogy milyen izgi vagy, de később kiderül, hogy nem is...
2016. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!