Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert hiv el a csaj moziba ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiv el a csaj moziba ha van pasija?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo lany baratom! Akinek eleg erdekes szemelyisege van es nem tudok ki igazodni rajta, azt tudni kell hogy tavaly januar fele kezdtunk egy csapatban baratkozni es azota is talalkozunk beszelgetunk . Azota az utobbi idoben eleg erdekes a viselkedese.. Neha szokott tapizni ha talalkozunk meg hasonlo amire azt mondja hogy vicc. Persze ezt ugy teszi hogy van pasija! En nem szoktam reagalni ra semmit csak nevetek meg hasonlo de en nem szoktam hozza erni! Multkorjaban tortent egy olyan hogy mondta menjunk el moziba en tokre meglepodtem es persze felve bele is mentem a dologba... jol ereztuk magunkat semmi nem volt azonban haverok is azt mondtak hogy ez nem szimpla barati moziba megyunk volt , ha nem inkabb randi... Nektek mi a velemenyetek? Nem fura az hogy van pasija es elmentem vele moziba? Meg a viccbol tapizas? Hogyan fogjam fel az egeszet?


16 eves fiu vagyok a csaj pedig 14.


Nemetekwt es korotokat is irjatok le.



2017. máj. 10. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok 18. Szerintem a csaj nem elég érett . Azt hiszi kell még barát a pasison kívül és te erre megfelelő vagy neki . Inkább havernak tekintsd vagy mi . Egy kapcsolatban azért létezik féltékenység meg ami szokott lenni mert az önálló szabadság korlátozva van és ilyenkor hol szabad jól nem vagy szabad. Szerintem inkább cuppanj le ha a csaj tapiz főleg ha van pasija. Találkoztál már a pasijával ? Ilyesmi ? Én nekem van szintén ilyen lány haverom akinek van pasija ilyesmi de viszont normális agya van a lánynak és nem tapiz engem mert 17 éves és több esze van mint egy 14 évesnek . Ennyi
2017. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

tisztázd vele a helyzetet, lehet, hogy már nincs az a "pasija", de mindenképp mondd el neki, hogy így nem lehet, vagy lezárja az előzőt, vagy nem jártok, egyszerre csak egy emberrel lehet járni.

Nemetekwt es korotokat

2017. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha haver akkor nincs ebbe semmi, én anyával járok ruhát vásárolni, ebbe sincs semmi xd
2017. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Istenem... Nekem is van egy legjobb lánybarátom. Együtt járunk mindenhova, inni, kávézni, mozizni, bulizni, de csak mint barátok. Tök jól elvagyunk, imádjuk egymást. És igen, ha adja a helyzet, "poénból" mi is fogdostuk már egymást, de nem gondoltunk bele semmit. Ez van. Lehet van akiezt elítéli és emiatt le is fog pontozni, annyira nem érdekel.

16F (a csajszi 15)

2017. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Egy 14 évesnek PASI?

Te meg ne légy már idétlen , fogd meg neki te is ahol csak tudod.

2017. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5/5 Miert kene tapiznom? Annyi tiszteletet meg adok neki es a kapcsolatanak hogy foglalt es nem nyulok hozza!
2017. máj. 10. 16:40
 7/15 A kérdező kommentje:
4/5 De az en csaj barimnak van pasija.. Es en nem fogok pofatlanul tapetolni ha mar van pasija... Regen en is csinaltam de most nem fogom mert ha ennyire eretlen es engem fogdos es nem veszi eszre magat atool meg nekem nem kell eretlennek lennem ..
2017. máj. 10. 16:43
 8/15 A kérdező kommentje:
1 kommentelo ! Teljesen egyet ertek veled! Pasijaval még nem talalkoztam... De nem is hiszem hogy fogok
2017. máj. 10. 16:46
 9/15 A kérdező kommentje:
2 kommentelo ,en nem mondtam hogy jarunk csak egy baratja vagyok es van pasija...
2017. máj. 10. 16:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Pedig éretlen vagy, mert feltetted ezt a kérdést. Bocs, hogy nekem kellett szembesítenem vele.
2017. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!